انجمن گلف NCGU

چوپان اسکی باز که از پارالمپیک خط خورد!

چوپان اسکی باز که از پارالمپیک خط خورد!

عضو تیم ملی اسکی در رشته پارا آلپاین اظهار داشت: علیرغم این که برای کسب سهمیه پارالمپیک چین تابستان ها چوپانی می کردم تا لوازم و تجهیزات لازم برای اعزام به این رویداد مهم را تهیه کنم اما به سادگی از فهرست نفرات اعزامی به این بازی ها خط خوردم.احمد جعفری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: برای کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک زمستانی ۷ سال است که به صورت حرفه ای در رشته آلپاین تمرین می کنم تا شرایط حضورم در این بازیها فراهم گردد، دوره قبل که این رقابتها در کره جنوبی برگزار شد نزدیک به اعزام از جانب کمیته ملی پارالمپیک خط خوردم، این دوره هم با وجود کسب سهمیه، باز هم کمیته ملی پارالمپیک به علت اعزام کیفی مانع حضور من در این بازیها شد.
وی اظهار داشت: من به جز اسکی هیچ شغل دیگری ندارم و در خلال ۴ سال قبل برای کسب سهمیه پارالمپیک زمستانی سختی های زیادی کشیدم، حتی برای تأمین هزینه های لوازم و تجهیزات اسکی تابستان ها چوپانی می کردم تا مشکلی برای ادامه فعالیت در این رشته را نداشته باشم. واقعا ظلم است که به سادگی از فهرست نفرات اعزامی به پارالمپیک خط بخورم.
این اسکی باز معلول تصریح کرد: هم اکنون اختلاف امتیاز من با صادق کلهر مربی تیم ۲ تا ۳ ثانیه است و برای ارتقای این جایگاه بارها گرفتار صدمه دیدگی ها زیادی شدم، آیا کسانی که در مورد نفرات اعزامی تصمیم گیر هستند برای خود این شرایط را فراهم نموده اند که از نزدیک با حضور در پیست اسکی دیزین یا دربندسر نظاره گر تمرینات و یا مسابقات اسکی بازان باشند. ۷ سال است که عضو تیم ملی آلپاین هستم دریغ از هیچ حمایتی! حتی هزینه ی گرمکن را هم باید خود بپردازیم.
جعفری تصریح کرد: جهت شرکت در پارالمپیک چین چون از تجهیزات استاندارد و خوبی برخوردار نبودم تعداد کمی گوسفند داشتم که مجبور شدم با فروش آنها برای خود تجهیزات تهیه کنم، واقعا انصاف است کمیته ملی پارالمپیک بدون در نظر گرفتن تمام این مشکلات مانع اعزام من ورزشکار به چین شوند، امیدوارم در تصمیم خود تجدیدنظر کنند.
او در آخر اظهار داشت: برای اعزام به پارالمپیک از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد تا شرایط اعزامم به چین فراهم گردد.
1400/10/10
12:07:58
0.0 از 5
698
تگهای خبر: المپیك , بازی , تجهیزات , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد