انجمن گلف NCGU

واکنش نایب رییس روئینگ آسیا به ترخیص قایق های مانده در گمرک

واکنش نایب رییس روئینگ آسیا به ترخیص قایق های مانده در گمرک

به گزارش انجمن گلف نایب رییس کنفدراسیون قایقرانی رویینگ آسیا اظهار داشت: مقررات داخلی بدهی های انباشته شده مانع از این شد که قایقهای رینگ زودتر به دست ورزشکاران برسد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، وحید مرادی در واکنش به این که قایق های خریداری شده رویینگ از شرکت چینی پس از گذشت ۴ سال به فدراسیون تحویل داده شد، بیان نمود: سال ۱۳۹۶ بود که استارت خرید قایق ها زده شد و من به اتفاق آقای امینی رئیس وقت فدراسیون سفری به چین داشتیم و قایق ها خریداری شد. آن زمان مبالغی پرداخت گردید و مبالغی دیگر هم قرار شد در دو تا سه نوبت حواله شود. بعد که آقای سهرابیان آمد، کوشش کرد قایق ها وارد ایران شوند اما مقررات داخلی و موانع و مشکلات مانع از تحویل زودتر قایق ها شدند. بدهی انباشته یک دهه قبل به گمرک و مشکلات دیگر سر راه قایقرانی بود اما در نهایت فدراسیون موفق شد پس از گذشت ۴ سال قایق ها را تحویل بگیرد و امروز هم در محل انبار فدراسیون ترخیص شدند.

او افزود: بیشتر از همه برای ورزشکاران خوشحال هستم و این اتفاق به ارتقا سطح کیفی آنها کمک می نماید. یک خبری هم همین جا عنوان می کنم و آن هم این که ایران درخواست میزبانی کاپ یک رویینگ آسیا را داده بود که ما آنرا پذیرفتیم اما در صورتی قطعی شود در اردیبهشت شاهد برگزاری کاپ یک آسیا در ایران خواهیم بود.

مرادی در مورد این که تایلند اجازه حضور تیم ملی قایقرانی ایران را به مسابقات رویینگ قهرمانی آسیا نداد، خاطرنشان کرد: در جلسه هیات رییسه کنفدراسیون آسیا، رئیس کنفدراسیون جلسه را با عذرخواهی از ایران آغاز کرد و از من خواست به فدراسیون ایران این مورد را منعکس کنم متاسفانه مبحث خارج از دست کمیته برگزاری مسابقات و کنفدراسیون آسیا بود. وزارت بهداشت تایلند اول دسامبر اعلام نمود شهروندان برخی کشورها همچون ایران و عراق در صورتیکه بخواهند وارد شوند، باید یک هفته قرنطینه شود و این دو روز پیش از اعزام تیم اعلام گردید. هزینه زیادی شده بود و بچه ها کوشیده بودند اما واقعا مبحث از دست همه خارج شد.

او اضافه کرد: به هر حال در زمان کرونا این اتفاقات می افتد و ورزشکاران ما خیلی نباید تحت تأثیر این اتفاقات قرار بگیرند و انگیزه هایشان کم شود. باید با تمام توان برای بازی های آسیایی آماده شوند واقعا شاهد بودم که فدراسیون ایران تمام تلاشش را کرد که تیم به مسابقات اعزام شود اما متاسفانه کمیته برگزاری قادر به حل مشکل نبود.

منبع:

1400/10/09
13:47:49
0.0 از 5
712
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , سفر
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد