انجمن گلف NCGU

انكار عجیب رئیس فدراسیون ژیمناستیك!

انكار عجیب رئیس فدراسیون ژیمناستیك!

به گزارش انجمن گلف به تازگی رئیس فدراسیون ژیمناستیك بخشی از گفت وگوی ˮسعید رضا كیخاˮ با ایسنا را نگارش مغرضانه معرفی كرده، این درحالی است كه ˮكیخاˮ این گفته ها را اظهار و بر آن تاكید دارد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، رئیس فدراسیون ژیمناستیك به تازگی در برنامه زنده تلویزیونی حضور پیدا كرد تا به بعضی از سوالات و حواشی این روزهای پیرامون فدراسیون ژیمناستیك پاسخ دهد. مجری سوالی در مورد قطع حقوق سعید رضا كیخا ملی پوش ژیمناست ایران به علت كمبود بوجه مالی فدراسیون ژیمناستیك كه در مصاحبه ای با ایسنا مطرح شده بود پرسید كه درگاهی در پاسخ اظهار داشت: " آن خبرگزاری باید پس از انتشار این خبر اصلاحیه ای صادر می كرد. كیخا با این خبرگزاری به این شكل صحبت نكرده و حتی این ورزشكار با این خبرگزاری تماس گرفته و خواهان اصلاح تیتر شده است. البته خبر اولیه یك تاثیری دارد كه حتی با اصلاحیه بعد آن خبر جبران نمی شود!"
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، این اظهارات رئیس فدراسیون ژیمناستیك در حالی است كه اصلاحیه ای در مورد مصاحبه كیخا در ایسنا منتشر نشده و اظهارات كیخا دقیقا مطابق آنچه است كه خود این ملی پوش اظهار كرده است. ضمن اینكه خبرنگار ایسنا در مورد موضوعات مربوط به حقوق، سوالی از كیخا نپرسیده بود و این ورزشكار در انتها مصاحبه خودش مبادرت به مطرح كردن چنین موضوعاتی می كند.
اظهارات صریح سعید رضا كیخا در مبحث " نگرفتن حقوق ماهیانه اش از سوی فدراسیون" را در زیر می شنوید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی كند.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: audio/mp3 audio/ogg

1398/08/18
18:07:37
5.0 از 5
4560
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد