انجمن گلف NCGU
با برگزاری اولین جلسه؛

ستاد عالی بازی های آسیایی بالاخره شروع به کار کرد

ستاد عالی بازی های آسیایی بالاخره شروع به کار کرد

به گزارش انجمن گلف در فاصله کمتر از یک سال مانده به آغاز بازی های آسیایی، ستاد عالی ویژه این بازی ها شروع به کار کرد؛ البته بدون معرفی رسمی اعضا!به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، حمید سجادی وزیر ورزش که تشکیل ستاد عالی ویژه بازی های آسیایی را یکی از اولویت های کاری خود در شروع به کارش عنوان کرده بود بالاخره پس از گذشت سه ماه از ورودش به وزارت ورزش و در حالیکه تنها ۹ ماه به آغاز این دوره بازی های آسیایی باقی مانده نسبت به این مهم اقدام نموده است.
اولین نشست این ستاد بامداد امروز شنبه در محل وزارت ورزش و به ریاست حمید سجادی برگزار گردید. سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی، علی رغبتی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش همچون افراد حاضر در نشست امروز هستند.
وزیر ورزش در حالی در فاصله کم باقی مانده تا بازی های آسیایی تشکیل ستاد عالی را مورد توجه قرار داده است که هنوز معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای خویش را مشخص نکرده است در صورتی که طبق سنوات گذشته این معاون یکی از اعضای اصلی ستاد بشمار می رود. بنابراین رغبتی که طی هفته های اخیر پیگیر مسئولیت های در ارتباط با معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای بود در نشست امروز هم شرکت کرده است.
ستاد عالی ویژه بازی های آسیایی ۲۰۲۲ چین در حالی تشکیل و شروع به کار کرده است که کمیته ملی المپیک پیش از این و به علت تاخیر در تشکیل این ستاد، انجام اقدامات لازم جهت آماده سازی کاروان اعزامی به این بازی ها را در دستور کار قرار داده بود و در همین راستا طی هفته های اخیر پیگیر برگزاری نشست هماهنگی با مسؤلان رشته های کاندید اعزام به هانگژو بوده است.
نوزدهمین دوره بازی های آسیایی طی روزهای ۱۹ شهریورماه تا ۳ مهرماه سال آینده به میزبانی هانگژو چین و در ۴۰ رشته برگزار می گردد.
تصمیم گیری در مورد تعداد نهایی رشته های اعزامی، شرایط کیفی و کمی کاروان و... همچون مواردی است که به صورت طبیعی باید توسط اعضای ستاد عالی بازی های آسیایی در مورد آنها تصمیم گیری شود. البته که این اعضا هنوز به صورت رسمی توسط وزیر معرفی نشده اند و حکم خود دریافت نکرده اند.

1400/10/05
21:31:29
0.0 از 5
412
تگهای خبر: المپیك , بازی , قهرمانی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد