انجمن گلف NCGU

هر دوپینگ چقدر برای دوچرخه سواری ایران آب می خورد؟

هر دوپینگ چقدر برای دوچرخه سواری ایران آب می خورد؟

به گزارش انجمن گلف دوچرخه سواری ایران برای هر دوپینگی که در اتحادیه جهانی تایید نهایی می شود، باید مبلغی را بعنوان جریمه پرداخت کند.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، یکی از اتفاقات ناگوار برای دوچرخه سواری وارد شدن نام یک ورزشکار ایرانی دیگر در لیست تعلیق شده های اتحادیه جهانی به خاطر دوپینگ است. با عنایت به اینکه تیم های ملی دوچرخه سواری مدت زمان زیادی در مسابقات شرکت نکرده بودند، این آسودگی خاطر وجود داشت که مشکلی ایران را تهدید نمی کند اما ناگهان تست یک رکابزن که در مسابقات ترکیه شرکت کرده بود، مثبت اعلام گردید.
حساسیت روی دوچرخه سواری ایران در بحث دوپینگ بالا است و این اتفاقات هم شرایط را حادتر می کند. جدا از این مسئله، مثبت شدن دوپینگ ها سبب می شود جریمه روی جریمه در اتحادیه جهانی تلنبار شود.
طبق قوانین آنتی دوپینگ اتحادیه جهانی دوچرخه سواری، اگر مشخص شود دوچرخه سوار یا شخص دیگری مرتکب نقض قوانین ضد دوپینگ شده است باید مبلغ ۲۵۰۰ فرانک سوییس بپردازد البته امکان دارد کمیته آنتی دوپینگ اتحادیه جهانی مبلغ بیش تری را تعیین کند.
هم چنین در صورتیکه درخواست نمونه دوم داده شود، هزینه تجزیه و تحلیل نمونه B را هم باید بپردازند. فدراسیون ملی ورزشکار یا شخص دیگر مسئول پرداخت به اتحادیه جهانی هستند.
نکته این است که دوچرخه سواران زمانی تست دوپینگ شان مثبت می شود جریمه ای پرداخت نمی کنند و تنها علاوه بر بدنامی، بدهی آن برای ایران باقی می ماند. با عنایت به بالا رفتن قیمت ارز، این بدهی ها روز به روز برای ایران هنگفت تر می شوند بگونه ای که اگر دوپینگ اخیر دوچرخه سوار ایران تایید نهایی شود باید ۲۵۰۰ فرانک سوییس که بیشتر از ۸۰ میلیون تومان می شود را بعنوان جریمه پرداخت کنند.1400/10/01
22:03:25
0.0 از 5
479
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد