انجمن گلف NCGU
برای حضور در یونیورسیاد جهانی؛

زمان انتخابی تیم های ملی شمشیربازی و تیروکمان دانشجویان

زمان انتخابی تیم های ملی شمشیربازی و تیروکمان دانشجویان

زمان برگزاری مسابقات انتخابی دو تیم ملی شمشیربازی و تیروکمان دانشجویان ایران برای حضور در یونیورسیاد جهانی مشخص شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مسابقه انتخابی تیراندازی با کمان دانشجویان دختر و پسر در بخش کامپوند برای حضور در رقابت های یونیورسیاد دانشجویان جهان با همکاری فدراسیون تیراندازی با کمان روز جمعه ۱۰ دیماه به مدت یک روز در سایت فدراسیون تیراندازی با کمان برگزار می گردد.
این رقابت ها در بخش کامپوند دختران و پسران و به صورت انفرادی برگزار می گردد و دانشجویان صاحب رکورد در بخش (کامپوند دختران ۶۸۰ و پسران ۶۹۵) می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.
همچنین برابر قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (FISU) متولدین ۱ ژانویه ۱۹۹۶ (۱۱/۱۰/۱۳۷۴) به بعد حق شرکت در مسابقات را دارند.
این رقابت ها روز جمعه ۱۰ دیماه از ساعت ۸: ۳۰ بامداد در سایت تیراندازی با کمان واقع در درب شرقی استادیوم آزادی برگزار می شود.
همچنین مسابقات انتخابی تیم ملی شمشیر بازی دانشجویان شمشیربازی دانشجویان در رشته سابر (پسران) جهت شرکت در رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۴ دیماه برگزار می گردد.
این رقابتها در رشته سابر در بخش پسران طبق قوانین و مقررات فدراسیون شمشیربازی روز جمعه ۲۴ دیماه ساعت ۹: ۳۰ بامداد در سالن شمشیربازی شهید کلاهدوز استادیوم شهید کشوری برگزار می شود.
همچنین داشتن معرفی نامه معتبر از دانشگاه مربوطه، عرضه کارت دانشجویی معتبر، عرضه بیمه ورزشی سالجاری (تاریخ صدور بیمه حداقل ۷۲ ساعت پیش از شروع مسابقات باشد) و عرضه کارت الکترونیکی واکسن برای کلیه ورزشکاران الزامی می باشد.
سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۵ لغایت ۱۶ تیرماه سال آینده در شهرچنگدو کشور چین برگزار می گردد.


منبع:

1400/09/30
14:26:09
0.0 از 5
797
تگهای خبر: استادیوم , بازی , بیمه , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد