انجمن گلف NCGU

گواری سرپرست فدراسیون نابینایان و کم بینایان شد

گواری سرپرست فدراسیون نابینایان و کم بینایان شد

باتوجه به آخر دوره مدیریت 4 ساله محمدرضا مظلومی در فدراسیون نابینایان و کم بینایان، در حکمی از طرف وزارت ورزش و جوانان، احمدرضا گواری سرپرست این فدراسیون شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، باتوجه به آخر دوره مدیریت ۴ سال محمدرضا مظلومی در فدراسیون نابینایان و کم بینایان و ثبت نام وی در مجمع انتخابات این فدراسیون، در حکمی از طرف وزارت ورزش و جوانان، احمد گواری تا زمان برگزاری انتخابات فدراسیون نابینایان و کم بینایان سرپرست فدراسیون شد.
مراسم معارفه سرپرست جدید فدراسیون نابینایان و کم بینایان امروز شنبه ۲۷ آذر با حضور محمدرضا مظلومی، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های وررشی، مهدی مستجاب الدعوه معاون امور مجامع فدراسیون های ورزشی، مهدی مبینی مدیرکل دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدیابی وزارت ورزش و کاوه عزیزی دبیر فدراسیون امروز شنبه ۲۷ آذر در محل فدراسیون انجام شد و احمد گواری تا زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون نابینایان و کم بینایان سرپرست فدراسیون شد.
مجمع انتخابات فدراسیون نابینایان و کم بینایان ۱۴ دی با حضور محمدرضا مظلومی، عباس صادق زاده و روزبه زورقی برای احراز پست ریاست این فدراسیون برگزار می شود.1400/09/28
12:15:56
0.0 از 5
467
تگهای خبر: آموزش , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد