انجمن گلف NCGU
مسابقات شنا مسافت كوتاه قهرمانی جهان ابوظبی؛

رکوردشکنی باردیگر شناگر ایران

رکوردشکنی باردیگر شناگر ایران

انجمن گلف: در روز نخست مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان ابوظبی متین بالسینی با ثبت رکورد جدید ملی در ماده 200 متر پروانه مسافت کوتاه پایان یافت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، بامداد امروز (پنجشنبه) در روز نخست مسابقات شنا قهرمانی جهان مسافت کوتاه ابوظبی متین بالسینی در ماده ۲۰۰ متر پروانه به آب زد. متین بالسینی به عنوان اولین نماینده شنا ایران در این مسابقات در مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰ متر پروانه با حریفان خود به رقابت پرداخت. بالسینی با رکورد ۱: ۵۸٫۸۳ – ۲۰۰ پروانه را در استخر مسافت کوتاه شنا کرد و رکورد ملی این ماده را که قبل از این با زمان ۰۲: ۰۱٫۰۱ در مسابقات مسافت کوتاه قهرمانی جهان قطر مهر ماه ۱۴۰۰ به نام همین شناگر به ثبت رسیده بود، ارتقا داد. شناگر المپیکی ایران در آخر رقابت های ماده ۲۰۰ متر استخر مسافت کوتاه قهرمانی جهان در رتبه ۲۹ جای گرفت.
تیم ملی شنا ایران با ترکیب سینا غلامپور، متین بالسینی و مهرشاد افقری و هدایت گامر دیلانچیان به عنوان مربی برای رقابت با بالاترین های شنای جهان عازم مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان ابوظبی شده اند. این رقابت ها از تاریخ ۲۵ لغایت ۳۰ آذر ۱۴۰۰ انجام می شود.
مرحله مقدماتی روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جهان مسافت کوتاه ابوظبی بامداد فردا (جمعه) انجام می شود. متین بالسینی در ماده ۲۰۰ متر آزاد و مهرشاد افقری در ماده ۱۰۰ متر پروانه به آب خواهند زد.


مسابقات شنا قهرمانی جهان مسافت کوتاه – ابوظبی
۲۵ لغایت ۳۰ آذر ۱۴۰۰ (۱۶-۲۱ دسامبر ۲۰۲۱)
نتایج روز نخست ۲۵ آذر ۱۴۰۰ مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰ متر پروانه
– متین بالسینی با ثبت زمان ۱: ۵۸٫۸۳ پایان یافت و رکورد این ماده را بهبود بخشید.
برنامه روز دوم ۲۶ آذر ۱۴۰۰ مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰ متر آزاد
– متین بالسینی مرحله مقدماتی ماده ۱۰۰ متر پروانه
– مهرشاد افقری


منبع:

1400/09/27
11:55:04
0.0 از 5
427
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد