انجمن گلف NCGU

تهدید گوگل برای اخراج کارمندان واکسینه نشده

تهدید گوگل برای اخراج کارمندان واکسینه نشده

انجمن گلف: شرکت گوگل به کارمندانش اعلام نمود اگر به مقررات واکسیناسیون کووید 19 عمل نکنند، حقوقشان قطع و در نهایت اخراج خواهند شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، در اطلاعیه ای که از طرف مدیریت گوگل پخش شده، اعلام شده است کارمندان تا سوم دسامبر فرصت داشتند وضعیت واکسیناسیون خودرا اعلام و مدارک مربوط به آنرا بارگزاری کنند یا برای معافیت پزشکی یا مذهبی درخواست کنند.

طبق گزارش شبکه سی ان بی سی، بعد از این تاریخ، گوگل با کارمندانی که مدارک خودرا ارائه نکرده اند یا واکسینه نشده اند و کسانی که درخواستهای معافیت آنها تایید نشده است، تماس خواهد گرفت.

کارمندانی که تا ۱۸ ژانویه به مقررات واکسیناسیون عمل نکرده باشند، در وضعیت مرخصی بدون حقوق به مدت ۳۰ روز قرار می گیرند و بعد از آن به مدت شش ماه در وضعیت مرخصی بدون حقوق قرار گرفته و در نهایت با خاتمه خدمت روبرو می شوند.

گوگل درباره گزارش سی ان بی سی مستقیما اظهارنظر نکرد اما اعلام نمود ما متعد هستیم هر اقدامی که لازم باشد را برای مساعدت با کارمندانمان که می توانند واکسینه شوند، انجام دهیم و قاطعانه پای سیاست واکسیناسیون می ایستیم.

بر اساس گزارش رویترز، گوگل اوایل ماه میلادی جاری در پی شیوع واریانت اُمیکرون و مقاومت تعدادی از کارمندان در مقابل واکسیناسیون الزامی اعلام شده از طرف این شرکت، برنامه بازگشت به محل کار را به مدت نامعلومی به تعویق انداخت. این غول اینترنتی پیش تر پیش بینی کرده بود کارمندانش از ۱۰ ژانویه سه روز در هفته در محل کار حاضر خواهند شد.

منبع:

1400/09/26
00:00:07
0.0 از 5
554
تگهای خبر: اینترنت , پزشك , تیم , شبكه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد