انجمن گلف NCGU

کارگران تیرانداز به دنبال کسب مجوز جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان

کارگران تیرانداز به دنبال کسب مجوز جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن تیراندازی فدراسیون ورزش کارگری اظهار داشت: در صورت کسب مجوز اهتمام داریم برای اولین بار کارگران تیرانداز را عازم مسابقات قهرمانی جهان نماییم.


ابراهیم حاتمیان در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در یک سال قبل که رشته تیراندازی کارگران به راه افتاده است، سعی کردیم با برگزاری مسابقات آزاد تیراندازی و قهرمانی کشور، ورزشکاران کارگر نخبه در این رشته را شناسایی نماییم و با تشکیل تیم ملی، کم کم شرایط حضور آنان را در مسابقات بین المللی فراهم نماییم.
او اظهار داشت: در نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور که امسال با حضور ۱۳۰ ورزشکار کارگر زن و مرد از ۲۰ استان کشور برگزار شد، رکوردهای خوبی در سطح قهرمانی کشور به ثبت رسید که امیدوارکننده بود.
حاتمیان اشاره کرد: سال قبل به سبب کرونا و لغو کلیه مسابقات چون امکان برگزاری اردو وجود نداشت، تیراندازان کارگر بصورت غیرمتمرکز و زیر نظر مربیان تمرینات خودرا پیگیری می کردند تا از نظر رکوردی گرفتار افت نشوند، اما امسال باتوجه به کاهش بیماری کرونا، اگر بتوانیم با جذب اسپانسر قوی و با دریافت مجوز امکان حضور تیراندازان کارگر در مسابقات قهرمانی جهانی مکزیک را که سال آینده برگزار می شود، فراهم نماییم، اردوهای خودرا برپا خواهیم کرد.
او در آخر پیرامون این پرسش که وضعیت تیراندازان کارگر را جهت شرکت در مسابقات برون مرزی چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار داشت: چون تیراندازان کارگر تا حالا تجربه حضور در مسابقات بین المللی را نداشته اند، ارزیابی دقیقی دراین زمینه نمی توانیم داشته باشیم، اما وضعیت رکورد آنها در یک سال قبل راضی کننده بوده و اهتمام داریم در صورت کسب مجوز جهت شرکت در مسابقات برون مرزی، بهترین عملکرد را داشته باشیم.
منبع:

1400/09/23
12:35:29
0.0 از 5
420
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد