انجمن گلف NCGU
بازیكن تنیس روی میز:

مجبورم با هزینه شخصی به مسابقات بروم

مجبورم با هزینه شخصی به مسابقات بروم

به گزارش انجمن گلف بازیکن تنیس روی میز ایران اظهار داشت: از آنجائیکه رنکینگ جهانی اهمیت بسیاری پیدا کرده است و  فدراسیون هم فعلا برنامه ای ندارد مجبورم با هزینه شخصی در مسابقات شرکت کنم تا عقب نمانم.امین احمدیان در گفتگو با ایسنا درباره حضور در مسابقات بین المللی تنیس روی میز برای ارتقا رنکینگ جهانی خود، بیان نمود: من با هزینه شخصی در دو مسابقه اسلوونی، فنلاند و آلمان شرکت کردم تا بتوانم رنکینگ جهانی خودم را ارتقا بدهم. رنکینگ جهانی بسیار اهمیت دارد و علاوه بر اینکه میتوان از راه آن سهمیه المپیک گرفت، حتی بر روی قرارداد با تیم های باشگاهی خارجی هم موثر است.

احمدیان در پاسخ به این پرسش که چقدر از وجود اسپانسر برای حضور در مسابقات استفاده می نماید، اظهار داشت: اگر اسپانسری پیدا شود، با کمک آن در مسابقات شرکت می نماییم اما وقتی اسپانسر نیست مسابقات را با هزینه شخصی شرکت می کنم. از آنجائیکه سرباز هستم در لیگ های خارجی حضور ندارم و چون فدراسیون هم فعلاً برنامه ای ندارد مجبور هستم با هزینه خودم شرکت کنم تا عقب نمانم. وقتی مدت طولانی در مسابقات شرکت نکنیم، سطح بازی ما پایین می آید و مجبوریم در مسابقات حضور داشته باشیم.

بازیکن تنیس روی میز ایران ضمن اشاره به اهمیت رنکینگ جهانی تصریح کرد: فدراسیون جهانی، سیستم جدیدی را آورده که حتما باید در مسابقات شرکت نماییم و اگر شرکت نکنیم نه می توانیم در لیگ های خارجی جذب شویم چون باشگاه ها به رنکینگ جهانی توجه می کنند و نه نمی توان سهمیه مسابقات قهرمانی جهان و المپیک گرفت. ازاین رو همه چیز به رنکینگ بستگی دارد. سال جدید میلادی مدتی دیگر شروع می شود و باید از هم اکنون برنامه ریزی برای رویدادهای سال آینده صورت گیرد تا نتایج خوبی کسب نماییم.

او در مورد حضور در لیگ ایران اظهار داشت: به دلیل این که سربازم، در تیم رعد پدافند ارتش بازی کنم باید تشکر کنم که شرایط خوبی را برایم فراهم نموده اند که از پینگ پنگ دور نشوم و اجازه حضور در مسابقات بین المللی را به من می دهند.

احمدیان در پاسخ به این پرسش که چرا مدتی از لحاظ عملکردی گرفتار افت شده بود و آیا انتشار کرونا و تعطیلی مسابقات در این مسئله تأثیر گذار بوده است؟ خاطرنشان کرد: قضیه پیش از انتشار کرونا بود چون هیچ برنامه ای برای بازیکنان تیم ملی نبود و مسابقه ای نمی رفتیم و انگیزه ما پایین آمده بود. وقتی هم که مسابقه نروی انگیزه برای انجام تمرینات خوب نداری. هم اکنون دیگر خودم با هزینه شخصی به مسابقات می روم، تمرینات و آمادگی ام خوب شده اند.

او در مورد این که به دنبال حضور در بازی های آسیایی۲۰۲۲ است یا خیر اظهار داشت: بله! البته نمی دانم می خواهند انتخابی برگزار کنند یا نه، اگر مسابقه انتخابی بگذارند با عنایت به آمادگی ای که دارم می دانم در تیم ملی هستم.

منبع:

1400/09/20
15:52:21
0.0 از 5
406
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد