انجمن گلف NCGU
معترضان نشست خبری می گذارند

انتقاد ساعی و حدادی نسبت به برگزاری انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران

انتقاد ساعی و حدادی نسبت به برگزاری انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران

عضو کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک اعلام نمود برگزاری انتخابات آنها در شرایطی که 9 نفر از اعضا غیبت داشتند بی احترامی است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، هادی ساعی در مورد غیبت در کمیسیون ورزشکاران و برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران عنوان کرد: قبلا گفته بودم که نمی توانم بیایم.
او در پاسخ به این سؤال که آیا بحث اعتراضات قبل و عدم حضور کشتی گیران مطرح بوده است، اظهار داشت: به آنها گفته بودم شنبه و یکشنبه نیستم و گرفتار هستم اما دوستان عجله و علاقه داشتند که امروز برگزار گردد.
ساعی در مورد انتخاب بهداد سلیمی بعنوان نماینده ورزشکاران در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: از ابتدا این مورد مشخص بود و برنامه برای همین مبحث بود.
عضو کمیسیون ورزشکاران در مورد غیبت ۹ عضو کمیسیون و این که آیا حق آنها تضییع شده است، اظهار داشت: این مورد بی احترامی است وقتی ۹ نفر نیستند به آنها بی احترامی است و هر ۹ نفر اعلام نموده بودند که نمی توانند در جلسه باشند و این کار خیلی بدی است و سبب می شود از ابتدا اصطحکاک هایی ایجاد شود که در نهایت فکر نمی کنم کمیسیون موفق باشد.
ساعی در مورد این که آیا درخواست داده بودید که جلسه امروز برگزار نشود، یادآوری کرد: انتخابات کمیته ملی المپیک عقب افتاده و نمی دانم چه عجله ای برای انتخاب ۶ نفر وجود دارد هنوز کاندیداها معلوم نیست و معلوم نیست انتخابات کمیته چه زمانی است. دوستان عجولانه تصمیم می گیرند و کار بدی است.
به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، ساعی در حالی این گلایه را داشت که در زمان ریاست میراسماعیلی و خود ساعی در کمیسیون دوره قبل جلسات با حضور تمام اعضا برگزار نمی شد.
احسان حدادی هم در واکنش به برگزاری انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: مقرر است هر ۹ نفر که در جلسه نبودیم، نشست خبری بگذاریم و پشت پرده هایی وجود دارد که نه تنها برای جامعه ورزش بلکه لازم است برای مردم ایران شفاف سازی شود. باید دست شان برای مردم رو شود تا مشخص شود ورزش را چطور جلو می برند.
او افزود: اینجا مملکت اسلامی است، ما شیعه هستیم و به نظر می آید دوستان فراموش کرده اند کجا زندگی می نماییم. رهبر انقلاب می فرمایند ما باید راستگو باشیم و انگار دوستان این را فراموش کرده اند. در کنفرانس مطبوعاتی تمام ۹ نفر صحبت می کنند. هماهنگی لازم را برای زمان نشست انجام خواهیم داد و احیانا سه شنبه و چهارشنبه برگزار می گردد.1400/09/14
22:41:31
0.0 از 5
548
تگهای خبر: المپیك , برند , تیم , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد