انجمن گلف NCGU

مسابقات قهرمانی جهان والیبال نشسته به تعویق افتاد

مسابقات قهرمانی جهان والیبال نشسته به تعویق افتاد

به گزارش انجمن گلف سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان از به تعویق افتادن رقابت های قهرمانی جهان والیبال نشسته به میزبانی چین اطلاع داد و اظهار داشت: این رقابت ها قرار بود اسفند سال جاری برگزار گردد که از جانب فدراسیون جهانی به تعویق افتاد.فرید صائبی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات قهرمانی جهان والیبال نشسته مردان قرار بود اسفند سال جاری به میزبانی چین برگزار گردد که این مسابقات از جانب فدراسیون جهانی به تعویق افتاد و ۲۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ باردیگر در هانگژو چین برگزار می شود. البته به تعویق افتادن این مسابقات فرصت خوبی برای تیم ملی والیبال نشسته ایران است تا با آمادگی خوبی در این رویداد مهم حضور پیدا نماییم.

وی در ارزیابی از وضعیت بازیکنان در نخستین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته، اظهار داشت: چون همزمان با برگزاری اردوی تیم ملی والیبال نشسته، لیگ برتر هم درحال برگزاری است، این مسئله شرایط خوبی را برای ملی پوشان فراهم نموده تا با آمادگی خوبی در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنند. ازاین رو در جریان برگزاری اردو علاوه بر ارتقای سطح آمادگی بدنی بازیکنان به کارهای تکنیکی و تاکتیکی هم می پردازیم تا تیم منسجم و خوبی را برای قهرمانی جهان آماده نماییم.

صائبی اضافه کرد: سال آینده چون بازی های پاراآسیایی چین را هم پیش رو داریم، تلاش بر این است که از درون لیگ بازیکنان جوان و مستعدی را شناسایی و به تیم ملی دعوت نماییم تا کم کم این بازیکنان را برای بازیهای پاراآسیایی آماده نماییم. به همین خاطر در اردوی تیم ملی به جز ۱۲ بازیکن حاضر در پارالمپیک توکیو، ۸ بازیکن جوان را هم دعوت کردیم تا تیم اصلی خویش را برای حضور در قهرمانی جهان و پاراآسیایی چین از بین آنها انتخاب نماییم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در انتها تصریح کرد: در جریان برگزاری اردوی تیم ملی هر بازیکنی که از نظر آمادگی بدنی، روانی و مسائل تکنیکی و تاکتیکی با نظر کادر فنی بهترین عملکرد را داشته باشد و در پست تخصصی خود هم جزو بهترین ها باشد، در ترکیب تیم اعزامی قرار خواهند گرفت. ازاین رو هیچ ضمانتی وجود ندارد که تنها افراد باتجربه در ترکیب اصلی قرار بگیرند.

منبع:

1400/09/13
17:55:15
0.0 از 5
421
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد