انجمن گلف NCGU

واکنش فدراسیون دوچرخه سواری به پولی شدن ورود به تیم ملی!

واکنش فدراسیون دوچرخه سواری به پولی شدن ورود به تیم ملی!

انجمن گلف: سخنگوی فدراسیون دوچرخه سواری نسبت به انتقادات در مورد نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی و گرفتن پول  از رکابزنان برای انجام تست ورود به تیم ملی توضیحاتی ارائه داد.محمود وفایی، سخنگوی فدراسیون دوچرخه سواری در گفت و گو با ایسنا درباره انتقاد دوچرخه سواران نسبت به دعوت تنها هفت نفر به اردوی تیم ملی بزرگسالان جاده و این که ۱۰ نفر اول رنکینگ دعوت نشده اند، اشاره کرد: چه کسی گفته که قرار بوده ۱۰ نفر اول رنکینگ را دعوت کنیم؟ وقتی سقف اعزام ما به رویدادها سه نفر است چرا باید ۱۰ نفر را به اردو دعوت کنیم؟ اگر کسی این اعتراض را دارد که فرد پشت سر وی در رنکینگ، به اردو دعوت شده به ما اعلام نماید و اگر چنین اتفاقی افتاده باشد، او را به اردو دعوت خواهیم کرد ولی این که بگوید نفر ششم بوده اما پنج نفر اول به اردو دعوت شده اند منطقی نیست. ما نفر ضعیف تری دعوت نکردیم و نگفته ایم که ۱۰ نفر اول رنکینگ دعوت می شوند.

او افزود: البته باید این را در نظر بگیریم که رنکینگ ما به بلوغ کافی نرسیده است و بدین جهت شاید تعداد کمی از ورزشکاران خوب که به دلیلهای مصدومیت یا موارد دیگر نتوانستند عملکرد خودشان را داشته باشند و در این اردو دعوت نشده اند، دعوت شوند تا از آنها تست گرفته و شرایطشان بررسی شود. این کار با توجه لزوم، شاید اتفاق بیفتد. ما واقعا فرصت کمی داریم و اصلا فکر نمی کردیم که قهرمانی آسیا در اسفند اجرا شود و کلا برنامه های تدارکاتی تیم ملی تغییر نمود.

وفایی در مورد این که دوچرخه سواران در مکانیزم شانس مجدد برای ورود به اردوی تیم ملی باید مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بابت آنالیز تست ها در هر مرحله پرداخت کنند و در فضای مجازی این بحث عنوان شده که ورود به تیم ملی پولی شده است، اشاره کرد: فدراسیون هنوز بصورت رسمی چیزی در مورد سازوکار تست ها اعلام نکرده است و تنها مطلبی که از طرف فدراسیون اعلام می شود، رسمیت دارد. مقرر است اصلاحی در ساز و کار تست ها ایجاد نماییم و سپس آنرا بطور رسمی اعلام نماییم. ساز و کار گرفتن تست ها به فدراسیون مربوط می شود و برنامه ای هم برای گرفتن هزینه نداریم.

او در مورد نام علیرضا حقی در میان اعضای کادرفنی اردوی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت در قشم اظهار داشت: اردوی نیمه استقامت در رشت برگزار می گردد و حقی در خواست کرد ابتدا با آنها تمرین کند سپس به اردوی تیم ملی در قشم اضافه می شود و در طول این مدت زینلی مربی تیم ملی با ملی پوشان است.

سخنگوی فدراسیون درباره علت غیبت برخی اعضای کمیته فنی در جلسه اشاره کرد: مجید ناصری ایران نیست، آقایان چایچی، روزبهانه و میزبانی اعلام نمودند به سبب کاری که برایشان پیش آمده و مشکلات شخصی نمی توانند شرکت نمایند اما بقیه اعضا حضور داشتند.

منبع:

1400/09/09
11:40:52
0.0 از 5
912
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد