انجمن گلف NCGU

عملکرد خوب بانوان کاراته کای ناشنوا در مسابقات قهرمانی جهان

عملکرد خوب بانوان کاراته کای ناشنوا در مسابقات قهرمانی جهان

رئیس انجمن کاراته ناشنوایان ضمن اشاره به عملکرد خوب بانوان در مسابقات قهرمانی جهان، اظهار داشت: انتظار کسب مدال از بانوان در مسابقات قهرمانی جهان نداشتیم.


محمدرضا فضلی در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیم کاراته ناشنوایان در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی تهران، اظهار نمود: مسابقات قهرمانی جهان کاراته ناشنوایان که برای اولین بار به میزبانی کشورمان برگزار می گردد از سطح بسیار بالایی برخوردارست و اغلب ورزشکاران شرکت کننده تجربه حضور در المپیک دارند و از بالاترین های کاراته ناشنوایان دنیا هستند.
وی تعداد تیم های خارجی شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهان را ۸ تیم عنوان نمود و اضافه کرد: هر چند انتظار داشتیم تیم های بیشتری در این مسابقات حضور پیدا کنند، اما حضور تیم هایی همچون روسیه، اوکراین، ترکیه و مالزی سبب شده تا مسابقات در سطح بسیار بالایی اجرا شود.
رئیس انجمن کاراته ناشنوایان اشاره کرد: در گذشته سرمایه گذاری خوبی بر روی کاراته ناشنوایان در دنیا صورت نمی گرفت، اما هم اکنون شرایط به شکلی است که تیم ها بصورت کامل در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرده اند و رقابت ها نزدیک و غیرقابل پیش بینی است.
فضلی در پاسخ به این پرسش که وضعیت ورزشکاران ایران در کاتا بهتر است یا کومیته؟ اشاره کرد: در کومیته همیشه موفق تر عمل کردیم، البته در این مسابقات نتایج در کاتا هم راضی کننده بود و توانستیم به مقام نایب قهرمانی دست پیدا نماییم.
او در آخر پیرامون این پرسش که آیا مدال آوران مسابقات قهرمانی جهان به المپیک ناشنوایان هم اعزام خواهند شد یا خیر؟ اشاره کرد: پس از مسابقات قهرمانی جهان برای انتخاب تیم ملی مسابقات انتخابی برگزار خواهیم کرد تا بهترین ها را به تیم ملی دعوت نماییم و بعد از برگزاری چند مرحله اردو، نفرات اعزامی به المپیک ناشنوایان مشخص خواهد شد.1400/09/02
16:23:22
0.0 از 5
445
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد