انجمن گلف NCGU

اردوی دوومیدانی کاران در ترکیه و بوشهر

اردوی دوومیدانی کاران در ترکیه و بوشهر

انجمن گلف: علاوه بر ورزشکارانی که در شهرهای خود شرایط تمرینی دارند، برخی از ورزشکاران به ترکیه و بوشهر اعزام شده اند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، اردوی آماده سازی برخی از دوومیدانی کاران شروع شده است؛ سجاد هاشمی همراه با مهدی پیرجهان و میلاد ناصح جهانی به ترکیه اعزام شده اند و تعدادی هم از امروز(شنبه) اردوی خودرا در بوشهر شروع می کنند. از طرفی فرزانه فصیحی هم طی روزهای آینده به صربستان اعزام می شود تا زمان مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا، در اروپا تمرین کند.

علی رضایی، در گفت و گو با ایسنا به اعزام سه دونده ایران به ترکیه اشاره و بیان کرد: فدراسیون برنامه ای برای اردوی خارج از کشور انفرادی و با هزینه فدراسیون ندارد اما با توجه به این که مربی این عزیزان در ترکیه حضور دارد با هزینه حامی فدراسیون و کمک هایی که قرار بود باتوجه به سطح بندی ورزشکاران در ایران به آنها پرداخت نماییم، به ترکیه رفتند. مسابقات داخل سالن آسیا ۲۲ بهمن ماه در قزاقستان برگزار می گردد و این ورزشکاران تا آن موقع در ترکیه می مانند. اگر ورودی های مد نظر فدراسیون را کسب کنند از ترکیه به قزاقستان اعزام می شوند.

او در مورد سهم فدراسیون در اعزام این ورزشکاران اظهار داشت: ما دقیقا آن مبلغی را که برمبنای سطح بندی و برای اردوی داخلی آنها در نظر گرفته بودیم، پرداخت کردیم.

رضایی در پاسخ به این که مربی مهدی پیرجهان هم به ترکیه اعزام می شود، بیان کرد: آقای پیرجهان و ناصح جهانی با آقای ایوب دادروان کار می کردند اما مدتی است که این دو با آقای شهریار سیه جانی (مربی سجاد هاشمی) کار می کنند. البته ما نمی خواستیم از آقای دادروان جدا شوند و آقای پیرجهان را هم نصیحت کردیم اما تصمیم خودرا گرفته بود و احساس می کرد با مربی دیگری بهتر رشد می کند.

او به برگزاری اردوی بوشهر هم اشاره نمود و اظهار داشت: این اردو مخصوص ورزشکارانی است که در استان خود شرایط تمرینی خوبی ندارند. این اردو را به تمام ورزشکاران ملی و مربیان اطلاع دادیم که اگر در استان خود شرایط تمرینی ندارند، در این اردو که با همکاری دانشگاه آزاد به مدت دو هفته است، شرکت نمایند. ریحانه مبینی با مربی اش آقای بادپی، داریوش صمیمی با علی شیریان و صادق صمیمی و خانم فرانه فصیحی به بوشهر رفته اند.

او در مورد اعزام فرزانه فصیحی به صربستان اظهار داشت: احیانا آخر هفته جاری یا هفته آتی به صربستان می رود و فدراسیون تنها مبلغی را پرداخت می کند که برای اردوی داخلی وی در نظر گرفته و مابقی با اسپانسر است.

رضایی در مورد اردوی سایر ورزشکاران بیان کرد: آقای حدادی هم تمرینات خودرا ادامه می دهد. سایر ورزشکاران مثل آقای مهردلان و شیری در مشهد کار خودرا شروع می کنند. آقای سجاد مرادی هم به اتفاق ورزشکاران استقامتی، تمرینات خودرا از مدتی قبل در اصفهان آغاز نموده اند. ورزشکاری مثل حمیدرضا کیا که ورزشکار قابلی است هم اعلام نموده در شهر خود شرایط تمرینی مناسبی دارد. برنامه های فدراسیون برای آماده سازی ورزشکاران مشخص است.

منبع:

1400/08/29
23:53:36
0.0 از 5
508
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد