انجمن گلف NCGU
با حكم صالحی امیری؛

اعضای انتصابی کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک عرضه شدند

اعضای انتصابی کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک عرضه شدند

انجمن گلف: با مشخص شدن اعضای انتصابی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک، ترکیب این کمیسیون برای دومین دوره فعالیت رسمی 20 نفره شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، به فاصله یک هفته بعد از برگزاری دومین انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک و مشخص شدن ۱۵ عضو این کمیسیون - برمبنای نتیجه آرا-، اعضای «انتصابی» نیز معرفی و حکم خودرا دریافت نمودند.
تعیین اعضای انتصابی کمیسیون ورزشکاران برمبنای بند دوم از ماده ۴ (ترکیب کمیسیون) بخشنامه این کمیسیون انجام شده است. در این بند تاکید شده که رییس کمیته ملی المپیک و بمنظور حصول اطمینان از برابری منصفانه جنسیتی و رشته های ورزشی و نیز اطمینان از تحقق کلیه شرایط عضویت ذکر شده دراین بخشنامه و دستورالعمل کمیته بین المللی المپیک برای کمیسیون ورزشکاران، در هر زمان می تواند ۴ ورزشکار ار از میان ورزشکاران واجد شرایط طبق تعریف بند یک ماده ۵ بخشنامه بع عضویت کمیسیون با حق رای منصوب نمایند.
بر این اساس سیدرضا صالحی امیری در احکامی جداگانه محمدرضا بیداریان (شنا)، محمد باقری معتمد (تکواندو)، ثریا آقایی (بدمینتون) و ندا شهسواری (تنیس روی میز) را بعنوان اعضای کمیسیون ورزشکاران معرفی کرده است.
هادی ساعی رییس پیشین کمیسیون ورزشکاران هم بواسطه عضویت در کمیسیون ورزشکاران شورای المپیک آسیا (OCA) در ترکیب این کمیسیون قرار می گیرد.
بدین ترتیب ترکیب کمیسیون ورزشکاران برای دومین دوره فعالیت رسمی ۲۰ نفره شد. سجاد گنج زاده، حسن یزدانی، ذبیح اله پورشیب، احسان حدادی، بهداد سلیمی، امین بوداغی، شهربانو منصوریان، مجتبی عابدینی، زهرا نعمتی، فرزانه فصیحی، حمیده عباسعلی، مصطفی نودهی، محمدرضا گرایی، نجمه خدمتی و حسین ساوه شمشکی قبل از این برمبنای آرای انتخابات کمیسیون ورزشکاران که ۲۱ آبان ماه برگزار شد، بعنوان عضو این کمیسیون معرفی شده بودند.
طبق بخشنامه کمیسیون ورزشکاران، اعضای کمیسیون در نخستین جلسه بعد از برگزاری انتخابات نسبت به تعیین رییس و نایب رییس خود اقدام خواهند کرد. متصدیان این دو پست از میان اعضا با اکثریت نصف بعلاوه یک آرای تمام اعضا به مدت دو سال انتخاب می شوند.
زمان برگزاری نخستین جلسه کمیسیون ورزشکاران هنوز مشخص نشده است.


منبع:

1400/08/29
20:37:50
0.0 از 5
471
تگهای خبر: المپیك , تنیس , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد