انجمن گلف NCGU
وزیر ورزش و جوانان مطرح كرد؛

وجود ۴۳۷۰ پروژه ورزشی کوچک و بزرگ ناتمام در کشور

وجود ۴۳۷۰ پروژه ورزشی کوچک و بزرگ ناتمام در کشور

وزیر ورزش و جوانان با اعلان اینکه 4 هزار و 370 پروژه ورزشی در کشور نیمه کاره است، اظهار داشت: از این تعداد 270 پروژه بزرگ محسوب می شود.سید حمید سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه ورزش و جوانان استان مازندران با همکاری فدراسیون دو ومیدانی، گردهمایی ارزشمندی برای دوومیدانی کشور ترتیب دادند، اضافه کرد: مقرر است سمینار بررسی راهکارهای توسعه دوومیدانی با حضور اندیشمندان، صاحبنظران و پیشکسوتان در رامسر شود.
وی با اشاره به وجود پروژه های نیمه کاره در زمینه ورزش اضافه کرد: شرکت توسعه و تجهیز، ۲۷۰ پروژه بزرگ و سنگین ورزشی را در دست راه اندازی دارد و این طرح ها بصورت نیمه تمام درحال پیگیری است که برخی ۸۵ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی با عنوان این که طبق برنامه ریزی بین ۳۰ تا ۳۵ پروژه بزرگ تا آخر سال تکمیل می شود، اظهار داشت: ۴ هزار و ۱۰۰ پروژه سبک نیز با اعتبارات ملی و استانی از طرف دفتر فنی و مهندسی وزارت ورزش درحال پیگیری و تکمیل است.
سجادی درباره اشتغال ورزشکاران و قهرمانان اظهار داشت: در آخرین دیدار قهرمان المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری، درخواستی از طرف یکی از قهرمانان درباره اشتغال عنوان شد و ۲۴ ساعت پس از درخواست، در جلسه هیئت دولت، رییس جمهور دستوری در این بخش دادند و الان مشکل استخدام قهرمانان ورزشی در المپیک و پارالمپیک حل شده است.
وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: روز جمعه یک برنامه دوومیدانی به مسافت ۶ کیلومتر در رامسر انجام می شود.

1400/08/28
22:20:03
0.0 از 5
738
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد