انجمن گلف NCGU

آزمایش مجدد تست دوپینگ وزنه برداران از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹

آزمایش مجدد تست دوپینگ وزنه برداران از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹

انجمن گلف: در بررسی دوباره تست دوپینگ وزنه برداران در سالهای 2012 تا 2019، تست دوپینگ 13 وزنه بردار اروپایی مثبت شد.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، پس از آن که نمونه های دوپینگ وزنه برداران در المپیک های ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن مورد بررسی قرار گرفت و تست تعداد زیادی از نفرات مثبت شد، حالا این رسوایی به دیگر رقابت های وزنه برداری هم کشیده شده است.
آژانس بین المللی ضد دوپینگ (ITA) که برنامه های ضد دوپینگ فدراسیون جهانی وزنه برداری را دنبال می کند، پس از آن که عنوان شد در سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۹ تست دوپینگ ورزشکاران آزمایش نشده یا نتیجه آن مخفی شده است، باردیگر این تست ها را دارد بررسی می کند و الان از طرف این نهاد اعلام گردید تست دوپینگ ۱۳ وزنه بردار در قهرمانی اروپا ۲۰۱۲ مثبت شده است.
این ۱۳ وزنه بردار هم اکنون تعلیق هستند و می توانند درخواست نمونه B داشته باشند. بیشتر تعداد نمونه های مثبت هم مربوط به کشور ترکیه است.
اسامی وزنه برداران تعلیق شده به شرح زیر است:
پولاکو از آلبانی، حنا باتسیوشکا از بلاروس، دیمیتریس میناسیدیس از قبرس، ایراکلی تورمانیدزه از گرجستان (نفر سوم المپیک ۲۰۱۶ ریو)، رائولی تسی کیدزه از گرجستان، کریستینا لاو از مولداوی، فلورین لونت رومانی، کنستانتین مارتین از رومانی، اوکسانا سلیونکو از روسیه، گوخان کلیچ از ترکیه، بونیامی سیزر از ترکیه، هاتیچ یلماز از ترکیه، فاتیح بایدار از ترکیه
منبع:

1400/08/28
14:32:13
0.0 از 5
617
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد