انجمن گلف NCGU

روز بد پاکدامن در گرند پری فرانسه

روز بد پاکدامن در گرند پری فرانسه

به گزارش انجمن گلف ملی پوش شمشیربازی سابر ایران اظهار داشت: روز بد من با روز خوب شمشیرباز ترکیه در گرند پری فرانسه مصادف شد و همه از نتیجه رقابت ما سورپرایز شده بودند.


علی پاکدامن در گفتگو با ایسنا درباره ی حضور در کمپ تمرینی فرانسه و این که در دور نخست گرند پری فرانسه مقابل بازیکن ترکیه شکست خورد، بیان کرد: پس از بازی های المپیک تمریناتم را انجام می دادم که دستم لطمه دید و با لطمه به فرانسه رفتم. آنجا هم درد داشتم با این وجود کمپ تمرینی خوبی بود.
او افزود: روز مسابقه اصلا توقع این را نداشتم خیلی روی فرم نباشم. اگر مسابقه ام سه ساعت دیرتر برگزار می شد، شرایط بدنی ام بهتر بود و می توانستم مدال بگیرم. زمانی که وارد مسابقه شدم از لحاظ بدنی و روانی در وضعیت خوبی قرار نداشتم و نتوانستم خیلی خوب بازی کنم.
پاکدامن در مورد این که این انتظار وجود نداشت در مقابل سابریست ترکیه شکست بخورد، اشاره کرد: او با وجود این که رنکینگ بالایی ندارد اما سابریست خوبی است ولی با این وجود در حد و اندازه های ما نیست. روز بد من با روز خوب شمشیرباز ترکیه مصادف شد و حتی کل سالن از نتیجه ما سورپرایز شدند و از من سوال می کردند چرا این صورت گرفت. البته در این مسابقه سابریست های شاخص دیگری چون هامر، ژاتماری، ساملی بازی خودرا واگذار کردند.
پاکدامن در پاسخ به این پرسش که وضعیت لطمه دیدگی دستش چگونه است و آیا در جام جهانی گرجستان می تواند نتیجه گرندپری فرانسه را جبران کند؟ اشاره کرد: من درمانم را جدی دنبال می کنم و فیزیوتراپی و آب درمانی را انجام می دهم و نیاز به استراحت هم دارم. امیدوار هستم در جام جهانی گرجستان بتوانم جبران کنم. تنها کاری که بلدم درست تمرین کردن و سخت جدیت به خرج دادن است. از این مسابقه هم درس می گیرم و اهتمام می کنم دیگر این اتفاق رخ ندهد.
منبع:

1400/08/27
14:48:49
0.0 از 5
565
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد