انجمن گلف NCGU
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری:

باید در تورهای خارجی رکاب بزنیم

باید در تورهای خارجی رکاب بزنیم

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان حضور در تورها و مسابقات خارجی را در اولویت برنامه های آماده سازی رکابزنان عنوان نمود و اظهار داشت: اولویت مان حضور در تور لانکاوی مالزی و تامین تجهیزات است.علیرضا حقی در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون تشریح وضعیت شروع اردوهای تیم دوچرخه سواری کشورمان برای حضور در بازی های آسیایی اظهار داشت: طبق برنامه مقرر است یک هفته بعد از برگزاری آخرین مرحله لیگ دوچرخه سواری در مشهد که از امروز هم شروع شده اردوهای تیم ملی را استارت بزنیم. بدین سبب برنامه اردوی تیم ملی از هفتم آذرماه در جزیره قشم شروع و تا اختتام ماه ادامه می یابد. ما در این مرحله از اردو تنها برنامه های بدنسازی تیم را دنبال خواهیم کرد.
وی افزود: ما برای برگزاری این اردوی خارج از تهران محدودیت داریم. نفراتی که در اردو حاضر هستند ۳۰ نفر خواهند بود که متشکل از رکابزنان رده سنی بزرگسال و امید و چند نفر از نوجوانان بصورت محدود است. البته چند دوچرخه سوار زن هم در اردو حاضر خواهند بود.
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان اشاره کرد: ما برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و در نهایت بازی های آسیای سال آینده باید در چند مسابقه خارجی پا بزنیم. ۶ مسابقه مد نظر ما هست که از این بین اولویت حضور در تور بین المللی لانکاوی مالزی است.
وی بیان کرد: ما پیشینه خوبی در این تور داریم بطوریکه پور سیدی یک دفعه قهرمان این تور شده بود. این تور مطرح دو سال به سبب کرونا برگزار نشده و یک سال هم ما به سبب مشکلات باشگاه ها در آن شرکت نکردیم. هر چند هنوز دعوت نامه رسمی از طرف میزبان برای باشگاه ها و کشورها نیامده اما خودمان پیش دستی کرده و درخواست کرده ایم تا در این تور شرکت نماییم.
حقی با تاکید بر این که اگر در بازی های آسیایی نتیجه می خواهیم باید در تورها و مسابقات خارجی حضور داشته و پا بزنیم اظهار داشت: دو تور در شارجه امارات و تور چند مرحله ای آنتالیا ترکیه را هم پیش رو داریم که آخر بهمن ماه است اما اولویت ما حضور در تورهای سطح بالاتر همچون چین و مالزی است. در کنار حضور در مسابقات برون مرزی باید لوازم و تجهیزات ما نیز تامین شود.
وی به برگزاری مسابقات لیگ هم اشاره داشت و اضافه کرد: آخرین مرحله لیگ از امروز در مشهد شروع می شود. تقریباً شش ماهی به سبب اوج گرفتن کرونا و تغییر و تحولات مدیریتی مسابقه ای نداشتیم و خوشبختانه از زمانیکه آقای هاشم کندی سرپرست فدراسیون شده اند مسابقات و لیگ های معوق همه برگزار شده اند و در تلاش هستند تا فصل مسابقات دوچرخه سواری را به خوبی تمام کنند. البته این مساله به نفع رکابزنان است چونکه آنها با باشگاه ها قرارداد دارند و به جهت اینکه پول و حق الزحمه خودرا بگیرند باید در مسابقات حاضر باشند و این اتفاق خوبی برای آنهاست.
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان پیرامون اقدام فدراسیون پزشکی ورزشی برای گرفتن تست های دوپینگ هم اظهار داشت: در دو مرحله لیگ از رکابزنان تست دوپینگ گرفته شده است. این تست ها با تست های قبلی فرق دارد چونکه آنالیز می شوند و این مسئله می تواند به کنترل دوپینگ در ورزش کمک نماید.

1400/08/26
11:39:04
0.0 از 5
674
تگهای خبر: بازی , باشگاه , پزشك , تجهیزات
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد