انجمن گلف NCGU
اوجاقی:

فعالیتهای ورزش بانوان در تهران بیشتر از پیش توسعه می یابد

فعالیتهای ورزش بانوان در تهران بیشتر از پیش توسعه می یابد

به گزارش انجمن گلف سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران در دیدار صمیمانه با اعضای تیم والیبال بانوان سازمان اظهار داشت: کسی که نگاه قهرمانی دارد تلاش می کند در سایر موقعیت های زندگی هم نگاه کمالگرایی داشته باشد.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، تیم ۱۴ نفره بانوان سازمان ورزش در مسابقات والیبال کارکنان شهرداری مقام اول را به دست آورد. در این مسابقات که بانوان پرسنل شهرداری تهران در آن به رقابت پرداختند، سازمان ورزش مقام اول، منطقه ۱۱ مقام دوم و منطقه ۲۰ مقام سوم را کسب کردند که در انتها مسابقات از تمامی برندگان با اهدای لوح و تقدیرنامه تقدیر گردید.
"حسین اوجاقی" در این دیدار اظهارکرد: یکی قهرمان المپیک می شود و دیگری قهرمان داخل سازمان و محیط اداری می شود اما هیچ کدام از یکدیگر متفاوت نیستند. امیدوارم شما بانوان که متولی ورزش شهر هستید، خودتان الگوی ورزشی برای شهروندان هم باشید.
وی با اشاره به اینکه عمده فعالیت ها در ورزش پایتخت مختص ورزش بانوان است، اضافه کرد: امسال ۲۲ دوره مسابقه در بخش آقایان و ۲۶ دوره مسابقه در بخش بانوان در شهر تهران برگزار شده است اما باز در ورزش بانوان جای کار بسیار است و باید به بانوان در حوزه ورزش توجه بیشتری شود.
اوجاقی در مورد این که باید شرایطی را فراهم نماییم که تمامی بانوان پایتخت بتوانند ورزش کنند، تصریح کرد: هرچقدر در حوزه بانوان سرمایه گذاری نماییم می توانیم، جامعه قوی و بهتری داشته باشیم. برپایه برنامه ریزی ها مقرر است، مجموعه ها و زمینهای روباز شهرداری تهران بگونه ای بازسازی و طراحی شود که تمامی بانوان بتوانند در آنها ورزش کنند.
در انتها این جلسه از بانوان والیبالیست سازمان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.
منبع:

1400/08/25
23:01:48
0.0 از 5
785
تگهای خبر: المپیك , برند , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد