انجمن گلف NCGU

تقدیر کمیته المپیک از دولت و شورای نگهبان به خاطر تصویب اساسنامه

تقدیر کمیته المپیک از دولت و شورای نگهبان به خاطر تصویب اساسنامه

در پی تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک از طرف شورای نگهبان، کمیته ملی المپیک طی پیامی از حمایتهای  دولت و شورای نگهبان  جهت تایید اساسنامه کمیته تقدیر و تشکر کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، باتوجه به خبر اعلام شده ازسوی دکتر طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در خصوص این که اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای نگهبان، بررسی و خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشده و در حقیقت مورد تایید قرار گرفت که خبر آن هم بر روی خروجی سایت رسمی شورای نگهبان قرار گرفت.
بر پایه این گزارش پروسه تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک که یک فرآیند ۳ ساله بود، روز گذشته به سرانجام رسید. در حقیقت اصلاح آن با برگزاری جلسات گسترده کارشناسی و طولانی در کمیته ملی المپیک همراه بود که در نهایت ابتدا به تصویب هیات اجرائی رسید.
سپس اساسنامه فوق در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک از طرف کلیه اعضا به تایید رسید و در مرحله سوم هم بمدت یکسال اساسنامه کمیته، در کمیسیون اجتماعی دولت مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت.
در مرحله چهارم نیز اساسنامه کمیته در صحن دولت مطرح و به تصویب رسید و در سال ۱۳۹۹ به شورای نگهبان ارجاع داده شد که در نهایت با رفع برخی ابهامات و ایرادات جزئی، سرانجام عصر روز گذشته در نشست شورای نگهبان به تصویب و تایید نهایی رسید.
کمیته ملی المپیک وظیفه خود می داند از حمایت های همیشگی دولت و شورای نگهبان از جامعه ورزش کشور به خصوص تصویب و تایید نهایی اساسنامه کمیته ملی المپیک تقدیر و تشکر نماید.

1400/08/24
20:56:02
0.0 از 5
807
تگهای خبر: المپیك , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد