انجمن گلف NCGU

زنان تکواندوکار ناشنوا به دنبال افتخارآفرینی در مسابقات جهانی

زنان تکواندوکار ناشنوا به دنبال افتخارآفرینی در مسابقات جهانی

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوا اظهار داشت: با آمادگی خوبی که بانوان تکواندوکار ناشنوا دارند، به دنبال کسب چند مدال در مسابقات جهانی تکواندو هستیم.پریسا خانی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت بانوان تکواندو کار ناشنوا جهت شرکت در مسابقات جهانی، اظهار نمود: مسابقات جهانی تکواندو ناشنوایان در بخش زنان و مردان از ۲۹ آبان به میزبانی کشورمان در خانه تکواندو برگزار می گردد که در بخش بانوان در رشته پومسه و کیوروگی این مسابقات از ۳۰ آبان شروع می شود و تا یکم آذر ادامه خواهد داشت.
وی اشاره کرد: برای آماده سازی بانوان تکواندوکار ۴ مرحله اردو پیش بینی شده بود که آخرین اردو در خانه تکواندو درحال برگزاری است و تا ۲۶ آبان ادامه خواهد داشت.
خانی با اشاره به حضور ۱۲ بانوی تکواندوکار در مسابقات جهانی، اظهار داشت: بانوان تکواندو ناشنوا در دو بخش انفرادی و تیمی شرایط بسیار خوبی دارند و امید به کسب چند مدال در رشته پومسه و کیوروگی داریم.
سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوا در پاسخ به این پرسش که شرایط بانوان تکواندوکار در پومسه راضی کننده است یا کیوروگی، اظهار داشت: در پومسه انفرادی و تیمی با ترکیب مریم خدابنده، فاظمه زارع، زهرا ابراهیمی و مینا رفیعی زاده که از شرایط آمادگی بالایی برخوردار می باشند، شانس زیادی برای کسب مدال طلا داریم.
خانی اشاره کرد: مسابقات جهانی تکواندو ناشنوایان چون برای نخستین بار برگزار می شود، اهتمام داریم همانند مسابقات آسیایی و المپیک بهترین عملکرد را داشته باشیم و با کسب مدال، تکواندو بانوان ناشنوا را در جهان مطرح نماییم.
او در آخر یکی از اشکالات بانوان تکواندو ناشنوایان را تبعیض در پرداخت پاداش بین افراد سالم و ناشنوا عنوان نمود و اضافه کرد: امیدوار هستم در آینده شرایطی فراهم گردد که پاداش افراد سالم و ناشنوا یکسان دیده شود تا ورزشکاران ناشنوا با انگیزه بیشتری در مسابقات حضور پیدا کنند.
1400/08/22
22:08:53
0.0 از 5
926
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد