انجمن گلف NCGU

توافق ایران با ICF برای تولید قایق نلو و توسعه قایقرانی آسیا

توافق ایران با ICF برای تولید قایق نلو و توسعه قایقرانی آسیا

به گزارش انجمن گلف با پیشنهاد رئیس فدراسیون قایقرانی در کنگره ICF پروژه تولید قایق استاندارد فدراسیون جهانی در ایران شروع می شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، یکی از دستاوردهای حضور رییس فدراسیون قایقرانی در کنگره فدراسیون جهانی، جلب موافقت ICF برای تولید قایق استاندارد کانوئینگ در ایران بود.
رئیس فدراسیون قایقرانی در حاشیه کنگره فدراسیون جهانی بعد از اعلام این که ایران بعنوان محور توسعه قایقرانی در غرب آسیا فعالیت کند، از توان تولیدکنندگان ایرانی برای ساخت قایق صحبت کرد. در این راستا بعد از جلب موافقت فدراسیون جهانی و شرکت تولیدکننده قایق نلو، تولید قایق در ایران با همکاری این شرکت و ارسال آن به کشورهای آسیایی و همجوار در دستور کار قرار گرفت.
در ازای این اقدام، شرکت نلو نیز ۶۰ قایق و ۶۰ پاروی به روز را به فدراسیون قایقرانی ایران اهدا خواهدنمود.
رئیس فدراسیون قایقرانی ایران در این زمینه اظهار داشت: ایران سال هاست که قایق تولید می کند و توان تولید قایق استاندارد جهانی هم در کشور وجود دارد. امامشکل اصلی ما بازار فروش قایق است و باید برای این کار قایق های تولید شده را صادر نماییم.
علیرضا سهرابیان با اشاره به مذاکراتش با مسئولان فدراسیون جهانی برای تولید قایق در ایران اظهار نمود: این مساله را با مسئولان ICF و شرکت نلو مطرح کردیم که مورد استقبال آنها واقع شد. در این راستا قرار بر این شد که با همکاری شرکت نلو قایق استاندارد در ایران تولید و به کشورهای آسیایی و همسایه صادر شود و در ازای آن نلو قایق در اختیار فدراسیون ایران قرار دهد.
رئیس فدراسیون قایقرانی همین طور بیان کرد: معتقدم توان تولیدکننده های ما بیش از این هاست و با همین هدف مذاکرات را برای جلب نظر فدراسیون جهانی و شرکت تولیدکننده قایق انجام دادیم که خوشبختانه با استقبال آنها مواجه گردید.


منبع:

1400/08/18
11:20:46
0.0 از 5
908
تگهای خبر: فدراسیون , فروش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد