انجمن گلف NCGU

نامه وزارت ورزش به فدراسیون ژیمناستیک برای برگزاری مجمع فوق العاده

نامه وزارت ورزش به فدراسیون ژیمناستیک برای برگزاری مجمع فوق العاده

مسئول امور مجامع وزارت ورزش اظهار داشت: برای برگزاری مجمع فوق العاده و تعیین سرپرست به رئیس فدراسیون ژیمناستیک نامه معتبر زدیم اما انجام نداده است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، مهدی مستجاب الدعوه در مورد مشخص شدن زمان برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: منتظر تایید صلاحیت نامزد ها و اعضای هیات رییسه هر نامزد هستیم و فدراسیون از امروز موظف است کمیسیون ورزشکاران، مربیان و داوران را تشکیل دهد. البته این روند برای همه فدراسیون ها وجود دارد.
او در پاسخ به این پرسش که چرا مجمع فوق العاده ژیمناستیک برگزار نشده است؟ اظهار داشت: نامه به رئیس فدراسیون (زهرا اینچه درگاهی) زدیم که مجمع فوق العاده برگزار و سرپرست معرفی نماید. مجمع ژیمناستیک باید در مورد سرپرست تصمیم بگیرد. ما نامه معتبر به رئیس فدراسیون زده ایم که مجمع را تشکیل دهد اما این کار را انجام نداده است. تمام اختیارات به مجمع داده شده است و مبینی هم امروز برای سرپرستی تیراندازی رای مجمع را گرفت.
مستحاب الدعوه در پاسخ به این پرسش که فدراسیون ها تا زمان انتخابات کمیته ملی المپیک، تعیین تکلیف می شوند؟ اشاره کرد: این همه مجمع فوق العاده گذاشتیم تا تکلیف فدراسیون ها مشخص شود و به لحاظ نیروی انسانی هزینه بیشتری می نماییم تا کار را پیش ببریم.
او در مورد این که کدام فدراسیون روند برگزاری انتخابات را پیش برده است ؟ اظهار داشت: فدراسیون کوهنوردی که امروز هم انتخابات کمیسیون های خودرا برگزار می نماید.
مسئول امور مجامع در مورد تعیین تکلیف فدراسیون هایی که انتخاباتشان باطل شد، اظهار داشت: این خبری بود که رسانه ها اعلام نمودند و تغییراتی انجام نشد.1400/08/17
09:41:31
0.0 از 5
869
تگهای خبر: المپیك , تیم , داور , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد