انجمن گلف NCGU
كیكاووس سعیدی:

صعود تیم ملی امید به المپیک مطالبه ملی است

صعود تیم ملی امید به المپیک مطالبه ملی است

به گزارش انجمن گلف دبیر کل کمیته ملی المپیک می گوید صعود تیم ملی فوتبال امید به المپیک 2024 یک مطالبه ملی است.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، کیکاووس سعیدی در حاشیه مراسم رونمایی از دستاوردهای تاریخ شفاهی ورزش ایران در مورد پرداخت بخش پایانی بودجه کمیته ملی المپیک به فدراسیون های ورزشی توسط کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: ۱۰ درصد از بودجه سال ۱۴۰۰ فدراسیون ها باقی مانده که تا آخر سال پرداخت می شود. البته تلاش می نماییم تا این پرداخت زودتر صورت گیرد.
او اضافه کرد: ۹۰ درصد بودجه را به خاطر المپیک در اردیبهشت به فدراسیون ها دادیم و علاوه بر آن پرداخت هایی هم برای اردوها داشتیم. کمک ها ارزی و ریالی بود. تلاش ما بر این بود که حمایت حداکثری داشته و شرایط مطلوب را برای المپیک با هم افزایی بین کمیته و فدراسیون ها ایجاد نماییم. طی این مسیر بازدیدهای مختلف از اردوها انجام شد و کم و کاستی ها بررسی و تصمیم گیری می شد.
وی در مورد حمایت های مالی برای بازی های آسیایی اظهار داشت: برنامه ریزی کردیم و برای ۱۴۰۱ تأمین منابع مالی برای اعزام ها را در دستور کار داریم که به سازمان برنامه و بودجه عرضه می دهیم. تحلیل ها سال جاری در فدراسیون ها انجام می شود و نتایج توکیو هم تحلیل شد. حمایت موردی در دستور کار خارج از سهمیه فدراسیون ها است. در کنار وزارت ورزش به سهم خود حمایت لازم را خواهیم داشت.
سعیدی در مورد نتایج تیم ملی امید هم اظهار داشت: فدراسیون فوتبال قدم های خوبی برداشت. هم اکنون زمان مناسبی است و هم افزایی خوبی بین کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال وجود دارد. سرمربی با تجربه ای برای تیم امید انتخاب گردید. تجربه تلخی برای عدم صعود به المپیک داریم. اینبار امید داریم که به المپیک پاریس برویم. مردم فوتبال را دوست دارند و حضور این تیم در المپیک یک مطالبه ملی است. در فرآیند فنی و تخصصی تیم امید مداخله نداریم اما هر کجا لازم بوده حمایت کردیم و این حمایت ادامه خواهد داشت.1400/08/11
22:54:12
0.0 از 5
868
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد