انجمن گلف NCGU

تقدیر از قایقرانان اوتیسم و سندرم دان با حضور قاضی زاده هاشمی

تقدیر از قایقرانان اوتیسم و سندرم دان با حضور قاضی زاده هاشمی

انجمن گلف: از قایقرانان دارای اوتیسم و سندرم دان با حضور رئیس بنیاد شهید تقدیر گردید.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور پاراکانو در دریاچه آزادی انجام شد.
این رقابت ها با حضور ورزشکارانی از استانهای تهران، مازندران، البرز، هرمزگان، همدان، فارس، گیلان، کرمانشاه، آذربایجان غربی و بوشهر حضور داشتند.
قایقرانان در مواد KL1، KL2، KL3، VL1، VL2، VL3، TL1، TL2، TL3 و در بخش بیماریهای خاص، سندرم دان و اوتیسم در مواد TL1 و TL2 در مسافت 200 متر به مصاف یکدیگر رفتند.
در آخر مسابقات، مراسم اختتامیه با حضور امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، علیرضا سهرابیان رییس و خسرو ابراهیمی نایب رییس فدراسیون قایقرانی برگزار و از نفرات برتر تقدیر گردید.
در این مراسم از خانواده ورزشکاران معلولین و جانبازان و همین طور خانواده های ورزشکاران اوتیسم و سندروم داون تقدیر به عمل آمد.
رییس فدراسیون قایقرانی در این مراسم اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در مراسم اختتامیه مسابقات پاراکانو میزبان معاون رییس جمهور هستم به این علت که این مسابقات برای شخص من بسیار حائز اهمیت می باشد.
سهرابیان افزود: از شروع مسئولیتم در فدراسیون قایقرانی علاوه بر ابعاد قهرمانی توسعه ورزش همگانی خصوصا در بخش پارا بوده و هست و همکاران من از نزدیک شاهد هستند که این بخش را بطور مداوم پیگیری می کنم. اعتقادم این است که باید در این بخش سرمایه گذاری ویژه داشته باشیم و از کسانی که شاید از نظر جسمی توانایی کمتری داشته باشند اما روح بزرگی دارند و از این جنبه خود در امتداد رشد و تعالی استفاده می نمایند.
سهرابیان همین طور اظهار داشت: ما هم در فدراسیون قایقرانی وظیفه خود می دانیم ضمن خدمت به این عزیزان، شرایط را برای بالندگی همه اقشار جامعه فراهم نماییم.
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید در این مراسم با تقدیر از فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: از رییس فدراسیون قایقرانی به سبب اینکه این مسئولیت اجتماعی را برای خود قائل است و فقط به دنبال ورزش حرفه ای نیست، متشکرم و این مسئولیت شناسی سطح سلامت و نشاط جامعه را بالا می برد.
امیرحسین قاضی زاده هاشمی افزود: بسیار نکته قابل اهمیتی است که فدراسیون قایقرانی چتر خودرا باز کرده تا همه اقشار در آن جا بگیرند و امیدوار هستم عزیزانی که اینجا حضور دارند همچنان اهل ورزش باقی بمانند تا سلامت جسمی و نشاط فکری و روحی خودرا حفظ کنند و در کنار آن افرادی که گرفتار لطمه جسمی هستند خودشان را باور و بالنده کنند.
او افزود: ما هم برای جانبازان عزیز و خانواده محترم شهدا برنامه ورزشی تدارک می بینیم تا آنها هم بتوانند شادابی و نشاط به دست بیاورند. امیدواریم بچه هایی که اینجا هستند یک روزی بعنوان قهرمانان ملی و بین المللی شناخته شوند.
منبع:

1400/08/11
08:38:56
0.0 از 5
1021
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد