انجمن گلف NCGU
یوسفی:

به فدراسیونها برای تکمیل ساخت و ساز در آزادی مهلت قانونی داده ایم

به فدراسیونها برای تکمیل ساخت و ساز در آزادی مهلت قانونی داده ایم

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اظهار داشت: فدراسیونهایی که پیش از این مبادرت به ساخت و ساز در آزادی کرده اند برای تکمیل ساختمان های نیمه کاره خود یک مهلت قانونی به فدراسیونها داده شده، در غیر این صورت شرکت ساختمانها را تکمیل می کند و به بهره برداری خواهد رساند.


علیرضا عاصم یوسفی در گفت و گو با ایسنا، پیرامون این پرسش که با عنایت به دستورالعمل جدید شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به فدراسیونهای ورزشی در خصوص اینکه در ورزشگاه آزادی دیگر شرایط ساخت و ساز برای فدراسیونها وجود ندارد، این دستورالعمل از چه زمانی اجرا خواهد شد؟ اظهار نمود: این دستورالعمل از روزی که ابلاغ گردیده قابل اجراست. با عنایت به موارد قانونی که در بحث واگذاری زمین ها به فدراسیون های ورزشی از قبل وجود داشته و فدراسیون ها باید از زمان تحویل زمین ها به آنها، کار راه اندازی را آغاز می کردند این کار میسر نشده است، ازاین رو طبق دستور وزیر ورزش و جوانان، این دستورالعمل جدید به فدراسیون ها ابلاغ شد.
وی اظهار داشت: ما می خواهیم دهکده توریستی ورزشی را در مجموعه آزادی ایجاد نماییم و سیاست وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در این است که ساخت و ساز دیگری در این مجموعه صورت نگیرد.
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی همینطور در پاسخ به این پرسش که با عنایت به اینکه اغلب فدراسیونها همچون دوچرخه سواری پیش از این مبادرت به ساخت و ساز کرده اند و ساختمان آنها نیمه کاره است، تکلیف این فدراسیونها چگونه خواهد بود و آیا این دستورالعمل شامل این فدراسیونها هم می شود یا خیر؟ تصریح کرد: به فدراسیون های مستقر در آزادی جهت تکمیل ساختمان های نیمه ساز خود چند ماه فرصت می دهیم تا با نظارت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور هر چه سریعتر آنها را به پایان رسانند، به صورتی که با بافت دهکده توریستی - ورزشی آزادی همخوانی داشته باشد.
یوسفی افزود: اگر نتوانستند در مهلت مقرر ساختمانهای نیمه کاره خویش را به پایان برسانند، با توافق فدراسیون مربوطه، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ساختمان ها را تکمیل کرده و خودش به بهره برداری می رساند.1400/08/10
22:51:35
0.0 از 5
958
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد