انجمن گلف NCGU
رضایی:

تنها برای قهرمانی در كشتی جهانی ناشنوایان شركت خواهیم كرد

تنها برای قهرمانی در كشتی جهانی ناشنوایان شركت خواهیم كرد

به گزارش انجمن گلف رئیس انجمن كشتی ناشنوایان از برگزاری مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی كشتی ناشنوایان در ماه آینده اطلاع داد و اظهار داشت: تلاش بر این است كه تیم قوی و خوبی را در تمام رده های سنی كشتی آزاد و فرنگی برای مسابقات جهانی آماده نماییم.


علیرضا رضایی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم كشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان جهت شركت در مسابقات جهانی اظهار نمود: مسابقات جهانی كشتی ناشنوایان خرداد سال آینده در تركیه برگزار می گردد كه برای اعزام تیم قوی و خوب به این مسابقات تصمیم داریم ماه آینده نخستین دوره مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی را برگزار نماییم تا شرایط تیم كشتی ناشنوایان را در تمام رده های سنی مورد ارزیابی قرار دهیم.
وی اظهار داشت: پس از شناسایی كشتی گیران برتر از دل مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی دو اردو تا آخر سال برای تیم ملی كشتی ناشنوایان در تمام رده های سنی برگزار خواهیم كرد كه البته این اردوها در سال آینده تا زمان اعزام تیم به مسابقات جهانی ادامه خواهد داشت.
رئیس انجمن كشتی ناشنوایان تصریح كرد: با عنایت به این كه كشتی ناشنوایان یكی از تیم های مدعی در دنیاست، تلاش ما بر این است كه بعد از ارزیابی سطح مسابقات قهرمانی كشور و با نظر كادر فنی، برنامه آماده سازی تیم را برای حضور در مسابقات جهانی تنظیم و اجرا نماییم. البته هنوز شناخت كافی از این تیم نداریم و پس از انتخابی تیم ملی كادر فنی بهتر می تواند شرایط تیم را مورد ارزیابی قرار دهد.
رضایی پیرامون این پرسش كه آیا برای آماده سازی بهتر تیم تورنمنت برون مرزی هم پیشبینی شده است یا خیر؟ اضافه كرد: تصور می كنم با برگزاری اردوهای داخلی بتوانیم تیم خوبی را عازم مسابقات جهانی تركیه نماییم. به هر صورت پس از برگزاری مسابقات قهرمانی كشور و انتخابی تیم ملی مشخص می شود كه تیم احتیاج به حضور در اردوی برون مرزی دارد یا خیر؟ اگر این نیاز حس گردد در آن صورت تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.
او در آخر در پاسخ به این پرسش كه چقدر امید به قهرمانی كشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در جهانی تركیه دارید، اظهار نمود: كشتی ناشنوایان یكی از تیم های مدعی در دنیاست و تنها برای كسب سكوی قهرمانی در مسابقات جهانی تركیه شركت خواهیم كرد.1398/08/16
19:08:10
5.0 از 5
4933
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , قهرمانی , كشتی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد