انجمن گلف NCGU
معاون وزیر ورزش و جوانان:

استخدام قهرمانان ورزشی در دستور کار قرار دارد

استخدام قهرمانان ورزشی در دستور کار قرار دارد

معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: استخدام قهرمانان ورزشی در دستور کار قرار دارد و تلاش می نماییم تا در کوتاه ترین مدت این مهم در مراجع مربوطه مورد رسیدگی شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، مریم کاظمی پور عصر جمعه در دیدار با رؤسای هیأت های ورزشی، مدیران و نخبگان ورزشی زن استان مرکزی با اشاره به اینکه رشد ورزش قهرمانی در اولویت راهبردهای وزارت ورزش و جوانان است، اظهار نمود: حوزه زنان از این راهبرد برنامه ای مستثنی نیست و با عدالت محوری در این راستا گام برداشته می شود.
وی افزود: حفظ حقوق زنان ورزشکار یک اصل مهم در وزارت ورزش و جوانان است.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بانوان ورزشکار استان در ۱۵ رشته سابقه ملی پوشی دارند و باید استعدادهای این حوزه ها و حقوق ورزشکاران به درستی شناخته و ارج نهاده شود.
کاظمی پور اظهار داشت: استان مرکزی بعنوان پایتخت صنعت کشور نیاز است که واحدهای تولیدی آن در جهت مسئولیت پذیری اجتماعی کمک و پشتیبانی بیشتری را از ورزشکاران زن داشته باشند و آنان را در راه قهرمانی یاری دهند.
وی اظهار داشت: زنان ورزشکار چند برابر مردان برای قهرمانی تلاش دارند و با عملکرد خود در کسب مقام های جهانی استعداد و توانمندی خویش را نشان می دهند.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار نمود: بانوان ورزشکار همواره در جریان فعالیت حرفه ای و قهرمانی با کمبود امکانات و اعتبارات مواجه بوده اند اما، این معضلات هیچگاه سد راهشان نبوده و در میادین ورزشی ملی و بین المللی سرآمد و مطرح بوده اند.
کاظمی پور بیان نمود: حوزه ورزش بانوان نیازمند تقویت ظرفیت استعدادیابی از پایه با کمک آموزش و پرورش است و در صورت تحقق این مهم گنجی حاصل می شود که با برنامه ریزی و مهارت ورزی مداوم به مدال آوری و رشد ورزش قهرمانی می انجامد.
استان مرکزی باید در رشته های پایه و مادر سرمایه گذاری بیشتری داشته باشد
وی بیان نمود: استان مرکزی باید در حوزه ورزش بانوان در رشته های پایه و مادر همچون شنا، دومیدانی و آمادگی جسمانی سرمایه گذاری بیشتری داشته باشد.
کاظمی پور اظهار داشت: استفاده هدفمند از مدال آوران رشته های ورزشی و افراد صاحب تجربه حرفه ای در تربیت استعدادهای استان موضوعی است که باید جدی گرفته شود و انگیزش و زمینه لازم برای تحقق این مهم فراهم آید.
وی با تکیه بر ضرورت حمایت اصولی از حوزه ورزش بانوان اضافه کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به باروری ظرفیت ها در هر حوزه دارد و باید از این فرصت به نفع ورزش بانوان نهایت بهره را گرفت.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: استان مرکزی به قهرمان پروری شهرت دارد که نمونه آشنای آن در عرصه ملی، امیرکبیر است و این خصوصیت در حوزه ورزش بانوان هم مشهود است و بانوان در رشته های مختلف با تقویت خودباوری می توانند بدرخشند.
وی افزود: هر بار که ورزشکاری پرچم سه رنگ ایران اسلامی را بالا می برد گامی پرارزش در حوزه عزتمندی ملی و جهانی برداشته و وظیفه وزارت ورزش ورزش و جوانان این است که با حمایت اصولی مسیر قهرمان پروری و درخشش حرفه ای بانوان ورزشکار را تسهیل کند.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: مقوله استخدام قهرمانان ورزشی در دستور کار قرار دارد و همه تلاش به کار گرفته می شود تا در کوتاه ترین مدت این مهم در مراجع مربوطه مورد رسیدگی واقع شود.

1400/08/01
09:44:17
0.0 از 5
1011
تگهای خبر: آموزش , دیدار , قهرمانی , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد