انجمن گلف NCGU

نشست روسای فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و نجات غریق و غواصی

نشست روسای فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و نجات غریق و غواصی

رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی درباب نحوه همکاری مشترک دیدار و گفت و گو کردند.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، بمنظور هماهنگی لازم درباب تعامل و همکاریهای مشترک هادی بشیریان رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با مهدی حیدری رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی و مسعود جوکار رییس هیات ورزش های دانشگاهی استان البرز دیدار و گفت و گو کردند.
هادی بشیریان در این جلسه ضمن استقبال از همکاری و انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون نجات غریق و غواصی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت و توانمندی دو فدراسیون و تجربیات فدراسیون نجات غریق برای توسعه هرچه بیشتر این رشته در ورزش دانشگاهی باارزش است.
رئیس فدراسیون دانشگاهی گفت: دو فدراسیون با توانایی هایی که در اختیار دارند می توانند به یکدیگر کمک کنند.، ما نیز برای برگزاری رویدادهای ورزش دانشگاهی با همکاری و همراهی فدراسیون نجات غریق آمادگی داریم و در گام نخست انجمن نجات غریق در فدراسیون و هیات های استانی و مسابقه چند جانبه را بین بخش های مختلف با همکاری فدراسیون برگزار خواهیم کرد.
در ادامه حیدری رییس فدراسیون نجات غریق اظهار داشت: این فدراسیون در رشته های نجات غریق، غواصی و آب درمانی فعالیت دارد و اولویت فدراسیون پیش گیری از غرق شدن و کاهش تعداد غرق شدگان در کشور بوسیله آموزش است و ما می توانیم به دانشجویان خصوصاً دانشجویان رشته تربیت بدنی دوره های آموزشی را با همکاری دو فدراسیون آموزش دهیم.
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی اضافه کرد: با امضای تفاهم نامه، همکاری دو فدراسیون بیشتر خواهد شد و هیات های استانی می توانند همکاری مشترک را در امور آموزشی و مسابقات داشته باشند.
در ادامه جوکار اظهار داشت: با همکاری دو فدراسیون می توان کارهای پژوهشی در قالب پایان نامه ها در اختیار دانشجویان قرار بگیرد و دانشجویان تربیت بدنی بعد از گذراندن واحد نجات غریق در دانشگاه ها می توانند در شهرهای خودشان مشغول به کار شوند. هیات ورزش های دانشگاهی استان البرز آمادگی میزبانی مسابقات نجات غریق کشوری را دارد.
در این جلسه علی پورمقبلان رییس هیات نجات غریق استان تهران، کریمی مسئول امور مسابقات و علیرضا مرادی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز حضور داشتند.


1400/07/29
14:36:03
0.0 از 5
1079
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد