انجمن گلف NCGU

صحبت های وزیر ورزش در پیاده روی هفته تربیت بدنی

صحبت های وزیر ورزش در پیاده روی هفته تربیت بدنی

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: خودرا به صورتی مسئول آمادگی جسمانی مردم می دانم.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، هفته تربیت بدنی از امروز (۲۶ مهرماه) شروع شده است. حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در شروع هفته تربیت بدنی با حضور در دریاچه خلیج فارس در چیتگر در مراسم پیاده روی که از طرف فدراسیون همگانی برگزار شد، شرکت کرد.
حمید سجادی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: ۲۶ مهرماه، روز ملی ورزش و تربیت بدنی را به هموطنان عزیزم تبریک می گویم. امیدوار هستم برای جامعه ورزش نیز مبارک باشد. امیدوار هستم هفته پیش رو هفته پرباری باشد و مجدداً با همایش های مختلف ورزشی و برنامه ریزی شده همراه بشود.
وی افزود: انشاءالله با برنامه هایی که در پیش داریم پیام شادابی و نشاط را برای جامعه داشته باشیم. به قول معاون فرهنگی وزارت ورزش، امسال آغازی برای یک سال کار، تلاش و پویایی در ورزش باشد. با همین امید این هفته را آغاز نموده ایم. از همکاران در فدراسیون ورزش های همگانی، افشین مولایی و همکارانش در فدراسیون که ایستگاه های همگانی را بصورت نمادین طراحی نموده بودند بی نهایت تشکر می کنم.
وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد: بر خود وظیفه می دانیم به بهانه هفته تربیت بدنی، این پیام را القا نماییم و سردمدار این تلاش و پویایی باشیم. مشارکت بیشتر در ورزش، حرکت و آمادگی جسمانی در دو سال قبل تحت تأثیر قرار گرفت. بر خود وظیفه می دانم بعنوان خادم ورزش و جوانان در وزارت ورزش و جوانان، خودرا به صورتی مسئول آمادگی جسمانی مردم بدانم و به فکر آن باشم.
سجادی اضافه کرد: نهضت به زیستی بوسیله ورزش دستور کار است. بخش بزرگی از سبک جدید زندگی، کارهای بدنی است. ما هم باید نشان دهیم همگام با تمام اتفاقات روز دنیا در ورزش هیچ عقب ماندگی نداریم.


منبع:

1400/07/27
09:58:25
0.0 از 5
1255
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد