انجمن گلف NCGU
افقری:

امیدوار هستم رکورد ملی را در جهانی ارتقاء دهم

امیدوار هستم رکورد ملی را در جهانی ارتقاء دهم

به گزارش انجمن گلف شناگر تیم ملی اظهار داشت: تا حالا تجربه مسابقه بین المللی در مسافت کوتاه نداشته ام و امیدوار هستم بتوانم در مسابقات پیش رو نتایج خوبی بگیرم.


مهرشاد افقری در گفت و گو با ایسنا، پیش از اعزام به مسابقات شنا جام جهانی قطر اظهار نمود: مسابقات جام جهانی چند دوره است که دور آخر آنها شش یا هفت روز پس از قطر و در کازان روسیه انجام خواهد شد. ما تنها مقرر است به قطر اعزام شویم و این مسابقات برای من بیشتر برای آمادگی و کسب تجربه است.
شناگر ملی در ادامه اظهار داشت: ۹ نفر مقرر است به این مسابقات اعزام شویم که من و متین بالسینی که سهمیه مسابقات جهانی را داریم برای آمادگی بیشتر خواهیم رفت اما بقیه برای کسب ورودی مسابقات جهانی ابوظبی به دوحه می آیند.
وی درباب میزان آمادگی اش بر حضور در این مسابقه اظهار داشت: به آمادگی حدودا خوبی رسیده ام اما ۱۰۰ درصد آمادگی را ندارم چون مسابقات جهانی خیلی سطح بالاتری دارد و نزدیک است. تصمیم دارم در آن مسابقات به بیشترین سطح آمادگی برسم.
افقری در ادامه اظهار داشت: مسابقات دوحه و ابوظبی هر دو مسافت کوتاه هستند و من زیاد در آن تجربه ندارم. مسابقات انتخابی زنجان شاید سومین مسابقه مسافت کوتاه من بود که در این چند سال انجام داده ام و اصلا رکورد شخصی خوبی ندارم. دوحه نخستین مسابقه خارجی مسافت کوتاه من است. رکورد ملی در ۱۰۰ پروانه هم ۵۲.۸۰ است که امیدوار هستم در مسابقات جهانی به آن برسم و حتی آنرا ارتقاء دهم. امیدوار هستم در مسابقات جهانی خیلی بهتر از رکورد ملی شنا کنم.
وی در ادامه اظهار داشت: استخرهای ایران اکثرا مسافت بلند است و ما در ۵۰ متر تمرین می نماییم. پنج مسابقه بین المللی هم که شرکت کرده ام بلغارستان، مالزی، مجارستان، مسابقات جهانی جوانان همه ۵۰ متر بود.
افقری در ادامه درباب کمبودها اظهار داشت: ما در ایران استخر ۲۵ متر برای مسابقه نداریم. تنها استخر ۳۳ متر زنجان هست که یک دیواره وسط آن نصب می کنند تا برای مسابقه مسافت کوتاه آماده شود. البته در این شرایط مشکلاتی هم وجود دارد، بطورمثال خط t ندارد، دیواره لیز است.
وی در آخر اظهار داشت: به هر حال نحوه تمرینات خوب است و بیشتر شده تا برای مسابقات آماده شویم. حدودا برای قطر آماده ام اما ۱۰۰ درصد آمادگی ام را برای ابوظبی گذاشته ام. موارد قبل مسابقه مثل ماساژ، تغذیه و.. را فراهم نموده ام تا یک نتیجه نسبتا خوب در قطر کسب کنم ولی نتیجه عالی را برای ابوظبی بگذارم.
منبع:

1400/07/26
08:21:44
0.0 از 5
1051
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد