انجمن گلف NCGU

برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور امسال

برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور امسال

انجمن گلف: فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزاری رقابت های نجات غریق قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان امسال را در برنامه دارد.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، به دنبال کاهش همه گیری کرونا، مساعد شدن شرایط کلی کشور از این حیث و صدور مجوز برای برگزاری رویدادهای داخلی (به شرط رعایت پروتکلهای بهداشتی)، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در دستور کار فدراسیون قرار گرفته است.
این رقابت ها طی دو سال قبل به سبب شیوع و گستردگی کرونا برگزار نشد اما مقرر است برگزاری آن همزمان در دو بخش مردان و بانوان از سر گرفته شود.
به همین منظور نشست هماهنگی مسابقات به ریاست مهدی حیدری رییس فدراسیون و با حضور حبیب خمجانی مشاور عالی فدراسیون، هاشم محتشمی دبیر کل و شادی قیاسی نایب رییس بانوان فدراسیون همراه با محمد جواد پذیرفته رییس کمیته مسابقات، مهدی ایران نژاد و سهیلا بصروی دبیر و نایب رییس این کمیته، و سلیم کشاورزی سرپرست کمیته داوران و همین طور محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق کشور اجرا شد.
در این جلسه مصوب شد که بیست و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور در بخش مردان و شانزدهمین دوره این مسابقات در بخش بانوان در آبان ماه سال جاری برگزار شود. مسابقات در هر بخش مردان و زنان به مدت دو روز پیگیری می شود.

همین طور باتوجه به اعلام میزبانی استان مازندران، قرار شد بعد از بازدید دبیر کل و نایب رییس فدراسیون تاریخ دقیق این رقابتها اعلام گردد.
در نشست هماهنگی مسابقات قهرمانی کشور همین طور قرار شد که تیم های شرکت کننده با ترکیبی متشکل از ۴ ورزشکار همراه با یک مربی و سرپرست در این مسابقات شرکت نمایند.
همراه داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه تست PCR از طرف هر یک از شرکت کنندگان الزامی است.


منبع:

1400/07/22
12:48:27
0.0 از 5
980
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , داور , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد