انجمن گلف NCGU

امضای تفاهم نامه فدراسیون دانشگاهی با فدراسیون شطرنج

امضای تفاهم نامه فدراسیون دانشگاهی با فدراسیون شطرنج

به گزارش انجمن گلف تفاهمنامه همکاری بین فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون شطرنج به امضا رسید.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دو فدراسیون شطرنج و ورزش های دانشگاهی با حضور روسای خود یعنی حسن تامینی و هادی بشیریان یک تفاهم نامه همکاری را امضا کردند.
توسعه و ترویج رشته شطرنج در جامعه بخصوص در میان دانشگاهیان و بهبود شرایط کمی و کیفی فعالیتهای ورزشی در بخش های همگانی و قهرمانی، فنی، علمی، آموزشی و فرهنگی مشترک با استفاده از ظرفیت ها و توانایی های دو فدراسیون در این تفاهم نامه پیشبینی شده است.
علاوه بر تامینی و بشیریان، در این جلسه شادی پریدر نایب رییس فدراسیون شطرنج، ابراهیم زاده معاون مرکز آموزش علمی کاربردی فدراسیون شطرنج و کریمی مسئول امور مسابقات فدراسیون دانشگاهی حضور داشتند.
در این تفاهمنامه کوشش برای ایجاد شرایط لازم به منظور انجام فعالیتهای مشترک ورزشی، همکاری و مساعدت در زمینه تربیت و آموزش نیروی انسانی، حمایت و ایجاد بستر مناسب جهت راه اندازی و عرضه ورزش شطرنج در دانشگاه ها و بخش های آموزش عالی و مساعدت در زمینه پیاده سازی آئین نامه آموزش، استعدادیابی و برگزاری رویدادهای دانشجویی فدراسیون شطرنج در حوزه همگانی و قهرمانی با همکاری دو فدراسیون به امضا رسید.
همکاری مشترک برای برگزاری و میزبانی رویدادهای استانی، ملی، آسیایی و جهانی رشته شطرنج در بخش دانشجویان به صورت مجازی، اعطای مجوز برگزاری رویدادهای ورزشی، آموزشی، استعدادیابی به فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و بخش های تابعه در سرتاسر کشور بعنوان مجاری مجاز فدراسیون، مساعدت و همکاری در برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری و مجازی، برگزاری دوره های تربیت مدرس ویژه دانشگاهیان واجد صلاحیت تدریس دوره های آموزشی در این تفاهم نامه امده است.
همچنین عرضه و ایجاد بسترهای لازم برای ترویج و اشاعه ورزش شطرنج در دانشگاه ها و بخش های تابعه، همکاری در زمینه جذب و عضویت ورزشکار، مربی، داور و غیره برای رشته شطرنج از بین دانشگاهیان، و برنامه های پژوهشی و عملیاتی حوزه ورزش دانشگاهی و اختصاص سهمیه با شرایط ویژه به دانشجویان و شاغلان دانشگاهی در دوره ای مربیگری و داوری از دیگر موارد توافق شده در این تفاهمنامه می باشد.


1400/07/21
09:26:31
0.0 از 5
961
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد