انجمن گلف NCGU
باقرزاده رئیس زون های ۵ گانه شد؛

۶ کرسی برای شمشیربازی ایران در انتخابات کنفدراسیون آسیا

۶ کرسی برای شمشیربازی ایران در انتخابات کنفدراسیون آسیا

انتخابات هیئت رئیسه کنفدراسیون شمشیربازی آسیا با معرفی باقرزاده بعنوان رییس کل زون های 5 گانه و عضویت 5 نماینده ایران در کمیته های مختلف همراه بود.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، انتخابات هیات رئیسه کنفدراسیون شمشیربازی آسیا امروز شنبه در ازبکستان انجام شد که طی آن شیخ السالمی از امارات بعنوان رییس این کنفدراسیون انتخاب شدضمن این که نمایندگان ایران در کمیته های مختلف صاحب کرسی شدند.
در چارچوب این انتخابات، پیمان فخری سرمربی پیشین تیم ملی شمشربازی اسلحه سابرکه تجربه قضاوت در میادین مختلف را هم دارد عضو کمیته داوران شد. عباس فاریابی مجدد بعنوان رییس کمیته فنی آسیا برگزیده شد. همین طور علیرضا پورسلمان برای عضوت در کمیته تجهیزات رای لازم را به دست آورد.
در چارچوب انتخابات امروز، داوود شفاعت بعنوان عضو کمیته پزشکی انتخاب و انوش جهانی هم در کمیته گسترش و توسعه آسیا صاحب کرسی شد.
همچنین فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی که در محل انتخابات حضور داشت بعنوان رییس کل زون های ۵گانه آسیا معرفی گردید. البته باقرزاده کاندیدای نایب رئیسی در کنفدراسیون شمشیربازی آسیا شده بود اما نتوانست برای تصدی این پست رای لازم را به دست بیاورد.
کنفدراسیون شمشیربازی آسیا ۵ نایب رییس دارد که ۳ نفر از آنها طی رای گیری مشخص می شوند. یک نفر به انتخاب رییس آسیا مشخص می شود و دیگر کرسی نایب رئیسی هم در اختیار نماینده کشوری قرار می گیرد که میزبان بازی های آسیایی است.
در انتخابات امروز، نمایندگان اردن، کره جنوبی و عربستان به ترتیب با کسب اکثریت آرا در بین هفت کاندیدا بعنوان نایب رییس انتخاب شدند.
نماینده کشور چین هم که میزبان بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ است دیگر کرسی نایب رئیسی را از آن خود کرد. ضمن این که با انتخاب رییس کفدرسیون شمشیربازی آسیا نماینده ازبکستان متصدی یکی از کرسی های نایب رئیسی شد. این در حالیست که وی در رای گیری برای نایب رئیسی صاحب جایگاه پنجم شده بود اما فضل الله باقرزاده تنها با یک رای کمتر از نماینده عربستان در جایگاه چهارم افیستاده بود.
در هر صورت این که در این دوره انتخابات کنفدراسیون شمشیربازی آسیا، ایران صاحب ۶ کرسی شد. این برای اولین بار است که همزمان این تعداد کرسی آسیایی در اختیار شمیشربازی ایران قرار می گیرد.

1400/07/19
10:34:10
0.0 از 5
916
تگهای خبر: بازی , پزشك , تجهیزات , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد