انجمن گلف NCGU
عصفوری:

دوچرخه سواران معلول حضور پررنگی در بازی های پارآسیایی چین خواهند داشت

دوچرخه سواران معلول حضور پررنگی در بازی های پارآسیایی چین خواهند داشت

رئیس انجمن پارادوچرخه سواری ضمن اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بعد از ۲ سال، اظهار داشت: تلاش داریم با شناسایی نیروهای مستعد در مسابقات قهرمانی کشور و دعوت به تیم ملی، حضور پررنگی در بازی های پارآسیایی چین داشته باشیم.


فرهاد عصفوری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: برای شناسایی نیروهای مستعد، جوان و انجام کلاس بندی پزشکی در رشته دوچرخه سواری با حمایت فدراسیون دوچرخه سواری تلاش داریم در اواخر مهر بعد از ۲ سال مسابقات قهرمانی کشور را برگزار نماییم تا افراد بیش تری را به تیم ملی دعوت نماییم و حضور پررنگی در مسابقات آینده و بازی های پارآسیایی چین داشته باشیم.
او اظهار داشت: در بازی های پارآسیایی جاکارتا با اعزام ۵ ورزشکار به یک مدال دست پیدا کردیم، اما این دوره تلاش داریم تعداد دوچرخه سواران اعزامی خویش را افزایش دهیم و حداقل به دو مدال دست پیدا نماییم.
عصفوری پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات و تجهیزات با مشکل خاصی مواجه هستید یا خیر؟ اضافه کرد: بعد از تغییرات در فدراسیون دوچرخه سواری حمایت های خوبی از نظر تجهیزات و امکانات داشتیم و شرایط راضی کننده است. بخصوص از زمان حضور هاشم کندی در فدراسیون که خود مربی و از قهرمانان پیشین رشته دوچرخه سواری است، این حمایت ها بیش تر شده و دیگر مشکلی در مورد تجهیزات و امکانات نداریم.
او در آخر اضافه کرد: تلاش بر این است علاوه بر افزایش تعداد دوچرخه سواران معلول، حضور کیفی در مسابقات آینده داشته باشیم و تعداد مدال های خویش را افزایش دهیم.1400/07/13
23:11:09
0.0 از 5
1053
تگهای خبر: بازی , پزشك , تجهیزات , تیم
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد