انجمن گلف NCGU

ارتقای رنکینگ 3 پاراتکواندوکار در رنکینگ فدراسیون جهانی

ارتقای رنکینگ 3 پاراتکواندوکار در رنکینگ فدراسیون جهانی

رنکینگ ماه اکتبر پاراتکواندوکاران از جانب فدراسیون جهانی اعلام گردید و عزیزی، پوررهنما و شهاب جایگاه خویش را ارتقاء دادند.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه اکتبر را اعلام نمود.

فاطمه دودانگه در وزن ۴۹- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۰/۹۸ امتیاز رده هیجدهم را به خود مختص کرده است، رایحه شهاب در وزن ۵۸+ کیلوگرم (K۴۴) که در پارالمپیک توکیو در جایگاه پنجمی قرار گرفت با ۵۰/۷۰ امتیاز به رده دهم صعود کرد و مهتاب نبوی با ۸۵ امتیاز همچنان در رده اول وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.

سعید صادقیان پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۱۲۴ امتیاز جایگاه خود در رده دومی را حفظ کرد و سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۰/۱۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۴۲/۴۰ امتیاز رده چهارم را به خود مختص کرده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۵/۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) با ۸۶ امتیاز صدرنشینی خویش را حفظ کرد. مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۶۷/۸۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) که بر سکوی نایب قهرمانی پارالمپیک توکیو ایستاد با ۲۰۲/۵۶ امتیاز به رده دوم صعود کرد. محمود جعفرزاده هم با ۲۲/۷۲ امتیاز در رده بیست و یکم جای گرفته است. علیرضا بخت در این وزن در رده پنجاه و دوم قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با تصاحب مدال طلای پارالمپیک توکیو و ۲۴۵/۶۲ امتیاز به بالای جدول رده بندی رسید. حامد حق شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۸۳ امتیاز رده دوازدهم را به خود اختصاص داد.

منبع:

1400/07/12
22:01:31
0.0 از 5
840
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد