انجمن گلف NCGU
در پیامی به مناسبت درگذشت نوجوان فداكار ایذه ای؛

ملایی: فداکاری علی لندی تجلی تداوم راه مکتب شهید سلیمانی است

ملایی: فداکاری علی لندی تجلی تداوم راه مکتب شهید سلیمانی است

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با صدور پیامی درگذشت نوجوان فداکار ایذه ای را تسلیت گفت.به گزارش انجمن گلف به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در پیام افشین ملایی آمده است:
«بهنام محمدی شهید ۱۳ ساله دفاع مقدس در فرازی از وصیت نامه خود نوشته بود هر لحظه در انتظار شهادت هستم و گویا شهادت قبل از بلوغ مشی بختیاری ها است.
در روزگاری که همه چیز رو به رشد است، سن شهادت در ایذه روز به روز پائین تر می رود. ایذه کم بزرگ مردان به خود ندیده است. در ایذه مردان و زنان هر آنچه باید را در دهه نخست زندگی آموخته اند و بعد از آن انتظار فرصتی برای شهادت اند.
شهید علی لندی برای نجات ۲ مادر به خانه شهید عزیزی رفته بود و حقا که این گزاره صادق است شهیدان را شهیدان می شناسند. شهید علی لندی امروز به جای آنکه به مدرسه برود و تلمذ کند، درس و مکتب را وانهاده و خود به غمزه مساله آموز صد مدرس شد.
اگر جان امانت است چرا می ستانند؟ چه شوری در دل تو برپا بود که دست از جان شیرین شستی و جان به جان آفرین تسلیم کردی؟
حقا که شهادت ادای امانت است و علی لندی را بیشتر از این تاب امانت داری نبود. بار سنگین هستی را یک دفعه وانهاد و جاودانه شد.
درگذشت شهادت گونه علی لندی تجلی تداوم راه مکتب سلیمانی است، حقا که حاج قاسم ها در راهند و بیشتر از همه برای شهادت لحظه شماری می کنند. درود بر تمامی جان های مشتاق شهادت، درود بر آنان که برای فداکاری و ادای امانت سر از پا نمی شناسند.»


منبع:

1400/07/06
11:12:47
0.0 از 5
796
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد