انجمن گلف NCGU
عزیزی:

تیم های تنیس ایران بدون مشکل در اردن هستند

تیم های تنیس ایران بدون مشکل در اردن هستند

رئیس فدراسیون تنیس اظهار داشت: تیم های ملی تنیس دختران و پسران ایران بدون مشکل در اردن حضور دارند و اپراتور آژانس هواپیمایی در صدور بلیت اشتباه کرده بود.


داود عزیزی در گفتگو با ایسنا، درباره زمان پرواز تیم های ملی زیر ۱۲ سال دختران و پسران ایران به مسابقات اردن که به جای پس از ظهر، شب انجام شد، بیان نمود: تیم های ملی هم اکنون در اردن حضور دارند و سرمربیان تیم ها هم در جلسه فنی شرکت کرده اند. آنها با اختلاف شش ساعت پرواز کردند و این اشتباهی بوده که توسط اپراتور صدور بلیت آژانس هواپیمایی انجام گرفت و هیچ مشکل دیگری هم نبود. این که گفته می شود، تیم های دختران و پسران ۲۴ سپتامبر (۲ مهر) باید پرواز می کردند اما ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) اعزام شدند، اصلا چنین چیزی نبوده است و از ابتدا قرار بر این بود که تیم ۲۵ سپتامبر اعزام شود و ورود به اردن هم همان ۲۵ سپتامبر بوده است.
عزیزی در مورد این که بلیت ها بعد از صدور چک شده اند یا خیر، اظهار داشت: با آژانس هواپیمایی هماهنگ کرده بودیم که بلیت ها ۲۵ سپتامبر ساعت ۱۵ باشد و تاریخ و ساعت رزرو اولیه هم که برای ما فرستادند، درست بود. خود آژانس هواپیمایی متوجه اشتباهش شد و ضمن عذرخواهی، کل هزینه های بلیت مجدد را متقبل شد و صادر کرد. تیم های ملی هم به جای ساعت ۱۵ شنبه، ساعت ۲۲ شب پرواز کردند و هم اکنون هم بدون مشکل در محل مسابقات حضور دارند.
وی در پاسخ به این پرسش که انتظار دارد تیم بزرگسالان به گروه سه دیویس کاپ صعود کند، تصریح کرد: کادرفنی و بازیکنان هم اکنون در اردوی کیش هستند و فدراسیون تمام امکانات را فراهم کردو تیم تلاش می کند که از گروه خود بالاتر برود و دل مردم را شاد کند. توکل ما هم به خدا است.
رئیس فدراسیون تنیس در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه با عنایت به کیفی بودن کاروان اعزامی به بازی های آسیایی، برای حضور این رشته در کاروان تلاش می کند یا خیر، خاطرنشان کرد: بطور قطع دفاع می کنم و در نخستین فرصت، خدمت وزیر و رئیس کمیته ملی المپیک می روم و صحبت می کنم تا تنیس هم جزو کاروان اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو باشد.1400/07/05
15:15:04
0.0 از 5
1020
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تنیس
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد