انجمن گلف NCGU

اعزام به بازی های داخل سالن آسیا کیفی شد

اعزام به بازی های داخل سالن آسیا کیفی شد

حضور کاروان ایران در بازی های داخل سالن آسیا به صورت کیفی خواهد بود و اعزام رشته های تیمی هم بررسی بیشتری می شود.به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، اولین نشست ششمین دوره بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی که ۱۹ تا ۲۹ اسفند در تایلند برگزار می شود، با حضور رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، کیکاوس سعیدی دبیر کل، اصغر رحیمی مشاور رئیس، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، هادی ساعی عضو هیات اجرایی، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش و جوانان و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این نشست ابتدا مقرر شد تا سیاست های قطعی در اعزام تیم ها متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با قهرمانان المپیکی و پارالمپیکی، در خصوص اعزام کاروان کیفی و مدال آوری باشد.

همچنین با عنایت به شرایط اقتصادی تلاش شود تا با صرفه جویی حداکثری، اعزام ها صورت گیرد و در مورد اعزام رشته های تیمی هم بررسی وکارشناسی بیشتری شود.

در ادامه این نشست بر کوشش برای تقویت حضور بانوان تاکید و مقرر شد تا به منظور تهیه بلیت برای حضور در بازی ها خطوط هوایی مختلف بررسی شود و مناسب ترین پرواز از لحاظ زمانی و قیمت مناسب مدنظر قرار گیرد.

همچنین صالحی امیری در این جلسه تصریح کرد: جلسات ستاد بازی ها داخل سالن و هنرهای رزمی تایلند با حضور اعضا هر ۱۵ روز یکبار برگزار گردد.

منبع:

1400/06/30
17:42:08
0.0 از 5
924
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , دیدار
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد