انجمن گلف NCGU

نتیجه تاریخی ترای اتلون ایران در آسیا

نتیجه تاریخی ترای اتلون ایران در آسیا

عضو تیم ملی ترای اتلون ایران برای نخستین بار در تاریخ این رشته در مسابقات قهرمانی آسیا بعنوان ششم انفرادی دست پیدا کرد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، مسابقات ترای اتلون اسپرینت سال ۲۰۲۱ قهرمانی آسیا با حضور بالاترین های قاره در شهر چالپون آتا کشور قرقیزستان انجام شد و با تاریخ سازی و عملکرد درخشان نمایندگان کشورمان همراه بود.
در این مسابقات ۳۱ ورزشکار برتر قاره آسیا در مسافت اسپرینت (۷۵۰ متر شنا، ۲۰ کیلومتر دوچرخه سواری و ۵ کیلومتر دو) با هم به رقابت پرداختند.
تیم ملی ترای اتلون ایران با ۴ ورزشکار ( یک ورزشکار بزرگسال، یک ورزشکار امید و دو ورزشکار رده جوانان) در این رویداد حضور داشت که در آخر علی رضوانی ملی پوش کشورمان موفق شد با ارائه عملکردی درخشان و کسب زمان ۵۷: ۵۸ برای نخستین بار کشورمان را صاحب جایگاه باارزش ششمی قهرمانی بزرگسالان آسیا کند.
محمدحسین طیبی و مهدی سلیمی پور ورزشکاران رده جوانان ایران نیز که جهت حضور در کمپ مستعدین توسط کنفدراسیون ترای اتلون در قرقیزستان انتخاب شده بودند در این مسابقات با ورزشکاران رده بزرگسال قاره به رقابت پرداختند و به ترتیب با کسب زمان ۵۹: ۵۹ و ۱: ۰۱: ۰۳ در جایگاه های دهم و یازدهم مسابقات قرار گرفتند. سید پارسا محجوب دیگر نمایندگان کشورمان نیز با زمان ۱: ۰۳: ۰۱ در رده شانزدهم مسابقات قرار گرفت.
مقام قهرمانی این مسابقات به دارین کونیسبایف از قزاقستان رسید و کیوتارو یوشیکاوا از ژاپن و آیان بیسنبایف از قزاقستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

1400/06/29
13:38:13
0.0 از 5
989
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد