انجمن گلف NCGU
در گزارش انجمن گلف مطرح شد؛

برای برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون ها منتظر دستور وزیر هستیم

برای برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون ها منتظر دستور وزیر هستیم

مدیرکل دفترامور مشترک فدراسیون های ورزشی می گوید بمحض موافقت و دستور وزیر ورزش، برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون ‎ها از سر گرفته می شود.علیرضا خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به این که با عنایت به ابلاغ اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی برگزاری مجتمع انتخاباتی بر طبق این اساسنامه الزامی است، اظهار داشت: بنابراین ثبت نامهای انجام شده از کاندیداهای ریاست در سه فدراسیون اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک را باطل اعلام کردیم تا طبق اساسنامه جدید و آیین نامه تدوین شده مبادرت به برگزاری انتخابات نماییم.
وی خاطرنشان کرد: پیش نویس آیین نامه «شرایط اختصاصی نامزدهای دارای وثاقت و امانت، نحوه ثبت نام و رای گیری برای داوطلبان پست های هیات رئیسه فدراسیون های ورزشی» هم تهیه شده و در اختیار فدراسیون ها قرار گرفته است تا تاییدیه اعضای هیات رئیسه آنها را بگیریم. این نخستین گامی بود که برای اجرایی شدن این آیین نامه و ملاک قراردادن آن برای تشکیل مجامع انتخاباتی باید برداشته می شد.
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی با اشاره به اینکه تا به امروز برخی فدراسیون ها تاییدیه هیات رئیسه خود در مورد آیین نامه موردنظر را به وزارت ورزش اعلام نموده اند، در مورد زمان از سرگیری مجامع انتخاباتی فدراسیون ها تصریح کرد: برای برگزاری مجامع مشکلی نداریم اما این مساله منوط به موافقت و دستور وزیر است. بمحض این که دستور لازم را در این حوزه دریافت نماییم، انتخابات را آغاز می نماییم.
خسروی تصریح کرد: معاونت ها و بخش های مختلف وزارت ورزش درحال عرضه گزارش کار و عملکرد به وزیر جدید ورزش هستند. دفتر امور مشترک فدراسیون ها یکی از این بخش هاست و قاعدتا بخش مهمی از گزارش کار ما در ارتباط با انتخابات فدراسیون هاست و مجامعی که باید برگزار نماییم بخصوص که در نیمه دوم سال دوره ریاست چند فدراسیون دیگر (۸ فدراسیون) هم تمام می شود.
وی با تکیه بر این که ثبت نام کاندیداهای ریاست برای فدراسیون های اسکیت، تیراندازی و ژیمناستیک که پیش از این انجام شده بود باید مجدد صورت گیرد و در مورد فدراسیون های دیگر هم باید طبق اساسنامه و آیین نامه اقدام گردد به این سؤال در خصوص این که «انتخابات ۱۱ فدراسیون موردنظر تا قبل از مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک برگزار می شود؟»، پاسخ داد.
خسروی در این حوزه اظهار داشت: تلاش وزارت ورزش این است انتخابات فدراسیون ها در موعد مقرر برگزار گردد. بمحض این که وزیر ورزش دستور دهد انتخابات را در برنامه قرار می دهیم.


منبع:

1400/06/24
21:00:25
0.0 از 5
827
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد