انجمن گلف NCGU
سجادی:

بعنوان خادم ورزش برای جامعه ناشنوایان کم نخواهم گذاشت

بعنوان خادم ورزش برای جامعه ناشنوایان کم نخواهم گذاشت

به گزارش انجمن گلف وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از فدراسیون ناشنوایان اظهار داشت: بعنوان خادم ورزش برای جامعه ناشنوایان کم نخواهم گذاشت.


به گزارش انجمن گلف به نقل از ایسنا، حمید سجادی در این مراسم اظهار داشت: من ۲۳ سال در دانشکده تربیت بدنی تدریس می کردم که یکی از دروس تدریس من ورزش جانبازان و معلولان و معلولیت های حسی همچون ناشنوایان بود که یکی از سخت ترین نوع ارتباط برقراری رابطه با ورزشکاران ناشنوا است.

وی اضافه کرد: از سال ۱۳۶۴ در سقز همراه تیشه گران می دویدیم، وی بعنوان یک دوست همیشه از اتفاقات ورزش ناشنوایان و از کمبود اعتبارات این بخش به من گزارش می داد. بعنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش این قول را می دهم از هیچ تلاشی برای جامعه ناشنوایان کوتاهی نخواهم کرد.

سجادی افزود: پس از اختتام دوران قهرمانی زندگی عادی شما آغاز می شود که من بعنوان خادم ورزش این قول را می دهم که از الان به فکر آینده شما هستم. می دانم که داشتن یک مکان در شهر تهران برای ناشنوایان کافی نیست و باید تلاش مضاعفی برای این قشر جامعه انجام داد تا از ۲۸ هزار مکان ورزشی که به قول علی نژاد در کشور وجود دارد در اختیار ورزشکاران ناشنوا نیز قرار بگیرد.

سجادی اضافه کرد: همانطور که در جلسات کمیسیون مجلس بارها اشاره کردم باید مدیریت ورزش از حالت جزیره ای بودن بیرون رود، تا تمام مردم بتوانند از این ۲۸ هزار اماکن وررشی استفاده بهینه ای داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: ما دیگر فرصت استارت پروژه های جدیدی را نداریم و باید پروژه هایی که در دست داریم تکمیل و به مرحله اجرا بگذاریم.

وی در آخر در مراسم بدرقه تیم والیبال ناشنوایان اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان ایتالیا اظهار داشت: اینگونه بدرقه ها تشریفات نیست، بلکه رسمیت دادن به کار و هویت بخشیدن و شخصیت قائل شدن به بازیکنان تیم والیبال نشسته است، بر خود لازم و وظیفه می دانم که از این فدراسیون و سایر فدراسیون ها هر آنچه که نیاز دارند، حمایت لازم را داشته باشم.

منبع:

1400/06/24
14:20:31
0.0 از 5
810
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , فدراسیون
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد