انجمن گلف NCGU
غلامرضا نوروزی خبر داد:

اجرای طرح سراسری اهدای خون جامعه ورزش در روز ۳۱ شهریور

اجرای طرح سراسری اهدای خون جامعه ورزش در روز ۳۱ شهریور

به گزارش انجمن گلف رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از اجرای طرح سراسری اهدای خون جامعه ورزش و جوانان در آستانه اربعین حسینی و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس اطلاع داد.به گزارش انجمن گلف به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، غلامرضا نوروزی عنوان کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی بعنوان خدمتگزار سلامت جامعه ورزش و جوانان در ادامه نقش آفرینی خود در عرصه مبارزه با کووید ۱۹، این دفعه می خواهد نسبت به تقویت ذخایر خون در سرتاسر کشور اقدام نماید.
وی اضافه کرد: در این راستا پیرو هماهنگی با سازمان انتقال خون و به همت هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه در آستانه اربعین حسینی و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس طرح سراسری " اهدای خون جامعه ورزش و جوانان" اجرا می شود.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی افزود: در این روز مراکز اهدای خون یا در اماکن ورزشی ایجاد خواهد شد یا ورزشکاران و جوانان عزیز می تواند با رفتن به پایگاه های انتقال خون سراسر کشور در این امر خداپسندانه و انساندوستانه مشارکت نمایند.
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: از عموم همکارانمان در وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، فدراسیون های ورزشی و قهرمانان ورزش کشور دعوت به عمل می آوریم که با مشارکت در این اقدام فرهنگی، یاریگر مدافعان سلامت باشند.
وی در مورد ایستگاه اهدای خون در تهران، تصریح کرد: علاوه بر پایگاه های اهدای خون سازمان انتقال خون، با همراهی عزیزانمان در شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مجموعه ورزشی انقلاب تهران مقرر است ایستگاه سیار انتقال خون در این مجموعه راه اندازی شود.
نوروزی ضمن اشاره به توانمندی هیات های استانی پزشکی ورزشی، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی ادارات کل ورزش و جوانان و هیات های ورزشی سراسر کشور، جامعه ورزش و جوانان در این روز با حضور گسترده خود، گام مهمی در جهت تقویت ذخایر خون کشور و کمک به بیماران نیازمند به خون بردارند.


منبع:

1400/06/23
10:48:49
0.0 از 5
992
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد