انجمن گلف NCGU
رئیس بركنار شده هیات بولینگ و بیلیارد لرستان:

رای ندادم و برکنارم کردند

رای ندادم و برکنارم کردند

لرستان رئیس برکنار شده هیات بولینگ و بیلیارد لرستان می گوید: چون به رئیس فدراسیون رای نداده، بدون هیچ توضیحی از ریاست این هیئت برکنار شده است.


رضا طولابی در گفتگو با ایسنا در مورد برکناری اش اظهار نمود: در مجمع انتخاباتی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس به هاشم اسکندری رای ندادم و به وی گفتم با این که به شما رای نداده ام اما برای پیشرفت هیئت لرستان حاضر به هر نوع کمک و همکاری هستم.
وی افزود: اما ظاهراً این مورد به مذاق رئیس فدراسیون خوش نیامده و با مدیرکل ورزش و جوانان لرستان برای برکناری من نامه نگاری کرده که با این درخواست موافقت نشده است.
طولابی افزود: بعد از آن رئیس فدراسیون مبحث را در جلسه حکمیت وزارت ورزش پیگیری می کند اما در آن جلسه مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با تشریح عملکرد هیئت استان و تایید معاون ورزشی وزارت حق را به ما داده اند اما باز هم رئیس فدراسیون به تلاش هایش ادامه می دهد.
رئیس برکنار شده هیات بولینگ و بیلیارد لرستان افزود: در هفته های اخیر من بدون هیچ توضیحی با نظر رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس برکنار شده ام و این در شرایطی است که باید یا تخلف مالی داشته باشم یا عملکردم ضعیف باشد.
وی خاطرنشان کرد: همان گونه که می دانید برکناری رئیس هیئت باید با رای اعضای مجمع باشد اما رئیس فدراسیون به تنهایی تشخیص داده که برکنار شوم.
طولابی تصریح کرد: مدیرکل ورزش و جوانان لرستان هم به رئیس فدراسیون نامه داده که از عملکرد من رضایت دارند اما علیرضا خسروی مدیرکل مشترک امور فدراسیون ها نامه داده که باید با حضور در فدراسیون از آقای اسکندی عذرخواهی کنم.
وی تصریح کرد: به هیچ وجه عذرخواهی نمی کنم چون کار اشتباهی انجام نداده ام و عملکردم مشخص است. اگر اعضای مجمع صلاح بدانند حتی یک روز هم در هیئت نمی مانم.1400/06/20
21:09:52
0.0 از 5
895
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد