انجمن گلف NCGU
خادمی:

پیست دوچرخه سواری اهواز را دیدم هنگ کردم

پیست دوچرخه سواری اهواز را دیدم هنگ کردم

خوزستان رکاب زن خوزستانی تیم ملی ضمن اشاره به وضعیت نامناسب تنها پیست دوچرخه سواری استان در اهواز، اظهار داشت: سیم ها و آهن های پیست بیرون زده اند و اگر در آن تمرین نماییم، لاستیک دوچرخه هایمان پاره خواهد شد.


احسان خادمی در گفت و گو با ایسنا با گله مندی از وضعیت پیست دوچرخه سواری ۱۶ هکتاری اهواز، اظهار نمود: این پیست تنها پیست دوچرخه سواری خوزستان است که کلا از بین رفته است و نمی توان دیگر در آن تمرین نماییم یا مسابقه بدهیم.
وی بیان کرد: آن قدر به این پیست رسیدگی نکردند که از بین رفت و خواهشی که دارم این است که هر چه سریع تر به وضعیت آن رسیدگی کنند تا حداقل همین چهار ملی پوش در بخش آقایان از دست نروند. امید ما همین یک پیست بود که آن هم خراب شده است.
این ملی پوش خوزستانی اظهار داشت: حدود ۲۰ روز دیگر مسابقات کشوری را در پیش داریم که باتوجه به شرایط فعلی پیست و اینکه دوچرخه و تجهیزات لازم را نداریم، به احتمال زیاد در این رقابت ها رکاب نمی زنیم و انصراف می دهیم. ما نیاز به حمایت داریم تا بتوانیم برای خوزستان در کشور و مسابقات بین المللی افتخارآفرینی نماییم. بدون امکانات و تجهیزات که نمی توانیم به جنگ با مدعیان این رشته برویم.
وی با اشاره به اینکه پیست نامناسب و نبود امکانات جز آبروریزی چیزی برای استان ندارد، اشاره کرد: داشتن پیست مناسب برای ما دوچرخه سواران از نان شب واجب تر است. مدتی پیش که پیست را دیدم هنگ کردم و اصلا نمی توان در آن تمرین کرد و فکر کنم الان شرایط آن بدتر هم شده است. سیم ها و آهن های پیست بیرون زده اند و اگر در آن تمرین نماییم، لاستیک دوچرخه هایمان پاره خواهد شد. به هر حال پس از ۱۱ سال فعالیت، نمی دانم کی باید از استرس ما از نبود شرایط لازم، کم شود.1400/06/15
21:29:14
0.0 از 5
1228
تگهای خبر: تجهیزات , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد