انجمن گلف NCGU
گزارش خبرنگار اعزامی انجمن گلف از توكیو

کهتری: رحیمی در کنترل هیجان ضعیف عمل کرد

کهتری: رحیمی در کنترل هیجان ضعیف عمل کرد

انجمن گلف: سرمربی تیم پاراتیروکمان ایران اعتقاد دارد غلامرضا رحیمی در مسابقات امروز کمان ریکرو بازی های پارالمپیک 2020 توکیو دور از انتظار ظاهر شده است.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، مجید کهتری بعد از شکست غلامرضا رحیمی در مرحله یک هشتم نهایی کمان ریکرو مسابقات تیراندازی با کمان بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: استرس رحیمی امروز (جمعه) خیلی بالا بود و نتوانست خودش را کنترل کند. من در جریان مسابقه خیلی تلاش کردم به او کمک کنم اما به نتیجه رسیدیم. رحیمی در ایام اخیر و در مرحله تعیین رنکینگ خیلی عالی بود و شاید امروز چوب همان آمادگی روزهای قبل را خورد.

وی در ادامه اضافه کرد: نمی دانم چه اتفاقی افتاد و برای ما این نوع تیر زدن واقعاً غیرمترقبه بود. در جریان مسابقه امروز اصلاً رحیمی، رحیمی تیم من نبود و یک رحیمی دیگر شده بود. البته پس از دو راند ابتدایی خودش را جمع کرد و کار به تیر طلایی کشیده شد. آنجا استرس رحیمی بیشتر هم شد، چون حریفش زودتر از او تیر زد و اتفاقاً ۱۰ هم زد.

سرمربی تیم پارا تیر و کمان ایران اشاره کرد: رحیمی امروز باخت اما من اعتقاد دارم او همچنان از بهترین های دنیاست و باید به خوبی برای مسابقه فردا ریکاوری کند. او کمتر از ۲۴ ساعت دیگر همین جا در کنار زهرا نعمتی باید برای مدال تلاش کنند که امیدوارم بهترین نتیجه را بگیرند.

کهتری در پاسخ به این پرسش که چرا رحیمی چنین فرمی داشت، اظهار داشت: در تیراندازی با کمان بحث کنترل هیجان حرف اول را می زند که متأسفانه رحیمی امروز دراین زمینه ضعیف عمل کرد. به جهت اینکه بگویم رحیمی چقدر خوب است، باید یادآوری کنم وی در ریو طلا گرفته است. در همین مسابقه تعیین رنکینگ مسابقات توکیو رکورد پارالمپیک را شکست و نفر اول شد. اینها نشان میدهد که رحیمی ورزشکار توانمندی است و آماتور و غیرحرفه ای نیست. در تیراندازی با کمان کسری از ثانیه ها تعیین کننده است و امروز من و رحیمی نتوانستیم خودمان را جمع نماییم که از این بابت از مردم عذرخواهی می کنم و امیدوارم فردا بهترین نتیجه را بگیریم.

سرمربی تیم پارا تیر و کمان ایران در خاتمه اشاره کرد: ما از ۱۰ روز پیش اینجا یک ماراتن داریم و این رقابت هر روز جریان دارد. نتایج تک تک ورزشکاران روی عملکرد باقی تیراندازان در مسابقات بعدی تأثیرگذار است. امیدوارم مسابقه امروز تأثیری روی رقابت فردا رحیمی نداشته باشد و او و نعمتی بهترین نتیجه را بگیرند. هر دوی آنها از بهترین ها هستند و می توانند در جریان مسابقه ضعف های هم را پوشش دهند.

منبع:

1400/06/12
17:19:29
0.0 از 5
832
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , رقابت
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد