انجمن گلف NCGU

علیرضا افتخاری سفیر سلامت فدراسیون دوچرخه سواری شد

علیرضا افتخاری سفیر سلامت فدراسیون دوچرخه سواری شد

به گزارش انجمن گلف علیرضا افتخاری خواننده نامدار ایران از جانب فدراسیون دوچرخه سواری بعنوان سفیر سلامت ارائه شد.به گزارش انجمن گلف به نقل از مهر، طی مراسمی به دعوت محمود رشیدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و با حضور برخی از قهرمانان، پیشکسوتان و مسؤولان فدراسیون با رعایت پروتکلهای بهداشتی علیرضا افتخاری خواننده محبوب و مردمی کشورمان را بعنوان سفیر «انگیزه و سلامت» رشته دوچرخه سواری منصوب نمود. استاد افتخاری که از مفاخر موسیقی و هنر ایران زمین محسوب می شوند در فضایی صمیمانه و دوستانه به همراه برخی از ملی پوشان پیشکسوت و فعلی کشورمان دقایقی به رکابزنی در پیست دوچرخه سواری آزادی پرداختند.
سفیر انگیزه و سلامت رشته دوچرخه سواری ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات مسؤولان رشته دوچرخه سواری اهدای حکم عضو جدید خانواده بزرگ رشته دوچرخه سواری را مایه افتخار و غرور خود عنوان نمودند و یادآور شدند: «ای کاش بتوانیم رشته دوچرخه سواری را بیشتر از امروز توسعه دهیم و آلودگی را از سطح شهرهای خود پاک نماییم. فرهنگ استفاده از دوچرخه باید در تمام خانواده ها و شهرهای کشور ترویج پیدا کند و من هم تمام تلاشم را می کنم تا سهم کوچکی در این مهم ایفا کنم.»
در این مراسم محمود رشیدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری حضور استاد علی رضا افتخاری را در میان اعضای خانواده دوچرخه سواری را اتفاقی بزرگ و غرورآفرین عنوان کردند و اظهار داشتند: ورزش و هنر می توانند بعنوان دو بخش تأثیرگذار در جامعه در سلامتی و شادابی مردم سهم بسزایی داشته باشند. فدراسیون دوچرخه سواری این اتفاق را به فال نیک می گیرد و تلاش زیادی می کند تا سوای قهرمانی به توسعه بخش همگانی و فرهنگی رشته دوچرخه سواری هم اهمیت دهد که امیدواریم با حضور استاد افتخاری در رأس این هرم شاهد حضور چهره های برجسته بسیاری در خانواده بزرگ دوچرخه سواری سراسر کشورمان باشیم.

1400/06/10
12:06:02
0.0 از 5
1025
این مطلب انجمن گلف را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
انجمن گلف
ncgu.ir - مالکیت معنوی سایت انجمن گلف متعلق به مالکین آن می باشد